حتی قبل از سه گانه "مرد عنکبوتی" ، فیلمساز Sam Raimi با استفاده از فیلم "Darkman" لیام نیسون با بازی در نقش ابرقهرمان کمک کرد. این فیلم با درنظرگرفتن ژانر R یک سال پس از فیلم "بتمن" تیم برتون و سالها قبل از فیلمهای کامیک بوک پرطرفدار مانند "کلاغ" و "تیغ" به نمایش درآمد.

این کارگردان پس از خروج اسکات دریکسون از دنباله به دلیل تفاوت های خلاقانه ، با "Doctor Strange In The Multiverse of Madness" ، با پیروزی فاتحانه به اقتباس های مارول کامیکس بازگشت.

در گفتگوی اخیر با Collider ، Raimi نشان داد که چگونه فهمیده دنباله "Doctor Strange" به دنبال کارگردان جدیدی از طریق نماینده خود است و نام فیلمساز در استودیو Marvel آمده است. رائیمی گفت که پس از تجربه پیامدهای فیلم "مرد عنکبوتی 3" با استقبال کم ، در ساخت یک فیلم ابرقهرمانی بزرگ دیگر تردید داشت اما سرانجام این چالش را پذیرفت زیرا این یک چالش خوب خواهد بود.


من نمی دانستم که می توانم دوباره با آن روبرو شوم زیرا کار وحشتناکی بود ، زیرا کارگردان مرد عنکبوتی 3 بودم. اینترنت در حال پیشرفت بود و مردم آن فیلم را دوست نداشتند و مطمئناً آن را به من اطلاع دادند. بنابراین ، بازپس گرفتن کار دشواری بود. " "اما بعد ، متوجه شدم که در" دکتر استرنج 2 "افتتاحیه ای وجود دارد. مامور من با من تماس گرفت و گفت:" آنها در مارول به دنبال کارگردان این فیلم هستند ، و نام شما بر سر زبان ها افتاد. آیا شما علاقه مند هستید؟ »و من فکر کردم ،" من تعجب می کنم که آیا هنوز می توانم این کار را انجام دهم. "آنها واقعاً این نوع تصاویر را مطالبه می کنند. و من احساس کردم ، "خوب ، این دلیل کافی است." من همیشه شخصیت دکتر استرنج را بسیار دوست داشتم. او مورد علاقه من نبود ، اما او در آنجا با تیم های مورد علاقه اش بود. "

ریمی همچنین از طرفدار بودن فیلم اصلی دریکسون گفت: "من اولین فیلم را دوست داشتم ، فکر کردم [کارگردان] اسکات دریکسون کار فوق العاده ای انجام داد ، کاری باورنکردنی. بنابراین ، من گفتم: "بله." آنها شخصیت را در مکان عالی رها کردند. فکر نمی کردم یک فیلم ابرقهرمانی دیگر بسازم. تازه اتفاق افتاده است."

Multiverse بخش عظیمی از فیلم خواهد بود و بازی با شخصیت های مختلف با قدرت ها و انگیزه های مختلف باید به خودی خود یک چالش باشد. به نظر می رسد این پروژه ادامه عناصر داستانی از "Loki" ، "WandaVision" و حتی "Spider-Man: No Way Home" باشد. دومی شاهد نسخه Sam Raimi از دکتر اختاپوس از فیلم "مرد عنکبوتی 2" با بازیگر آلفرد مولینا است که نقش منفی فیلم Spidey را بازی می کند ، در میان بسیاری دیگر از بازیگران فیلمهای مرد عنکبوتی که هنوز کاملاً تأیید نشده اند.

Doctor Strange In The Multiverse of Madness ”در 25 مارس 2022 روی پرده سینماها می رود و انتظار می رود اولین تریلر قبل از پایان سال منتشر شود.