دوستداران اژدها ، خوشحال باشید. شبکه HBO به طور رسمی تأیید کرد که در حال کار بر روی نمایش پیش نمایش بازی تاج و تخت است که حول محور تارگرین ها (House of the Dragon) می چرخد.

این شبکه برای اولین بار در سال 2019 ، بلافاصله پس از انتشار اخبار مبنی بر عدم تولید نمایش پیش نمایش دیگر ، که بر عصر قهرمانان تمرکز داشت و نائومی واتس در آن بازی می کرد ، این خبر را اعلام کرد.

اولین نمایش آن در سال 2022 خواهد بود.
در برنامه مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیونی 2020 ، کیسی بلویس ، رئیس برنامه های HBO ، تخمین زد که خانه اژدها تا دو سال دیگر وارد می شود. وی به نقل از Deadline گفت: "حدس من در سال 2022 است." Bloys افزود ، تیم خلاق در حال حاضر شروع به نوشتن کرده است.

توییتر رسمی GoT نیز تأیید کرد که تولید به طور رسمی در سال 2021 آغاز می شود. این حساب حتی نمای کلی از ظاهر اژدها را به اشتراک گذاشت. در توییتر آمده است: "اژدها می آیند."

این کتاب بر اساس کتاب آتش و خون جورج آر آر مارتین ساخته خواهد شد.

کتاب مارتین در مورد تاریخچه خانه تارگرین ، که در نوامبر 2018 منتشر شد ، به عنوان منبع اصلی سریال های بعدی عمل می کند. داستان 300 سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت آغاز می شود و طبق خلاصه داستان آن ، نبردهای مهمی مانند رقص اژدها (جنگ داخلی تارگرین) و پیامدهای عذاب والیریا را پوشش می دهد.

این کتاب بر اساس کتاب آتش و خون جورج آر آر مارتین ساخته خواهد شد.

در بخشی از خلاصه داستان وب سایت مارتین آمده است:
     "قرن ها پیش از وقایع بازی تاج و تخت ، هاوس تارگرین - تنها خانواده اژدهایان اژدها که از Doom of Valyria جان سالم به در بردند - در Dragonstone اقامت کردند. آتش و خون داستان خود را با افسانه افسانه ایگون ، خالق تخت آهنین آغاز می کند. و در ادامه نسلهای تارگرین را بازگو می کند که برای تصاحب آن صندلی نمادین جنگیدند ، تا جنگ داخلی که تقریباً سلسله آنها را از هم پاشید. 

آتش و خون: 300 سال قبل از بازی تاج و تخت (تاریخ تارگرین) (آهنگی از یخ و آتش)

بازی Paddy Considine در نقش ویسریس تارگرینConsidine که با بازی های The Outsider ، Peaky Blinders ، Hot Fuzz و ... شناخته می شود ، نقش King Viserys Targaryen را ایفا می کند و او را به اولین بازیگر معرفی شده برای House of the Dragon تبدیل می کند. Entertainment Weekly توضیحات جدیدی را برای این شخصیت به دست آورد .

"پادشاه ویسریس تارگرین توسط اربابان وستروس انتخاب می شود تا جانشین پادشاه قدیمی ، Jaehaerys Targaryen ، در شورای بزرگ در Harrenhal شود. ویسریس یک مرد خونگرم ، مهربان و شایسته ، فقط آرزو دارد که میراث پدربزرگ خود را پیش ببرد. اما مردان خوب این کار را می کنند. لزوماً پادشاهان بزرگی ایجاد نمی کند. "

اولیویا کوک در نقش آلیسنت هایتاور بازی می کند.
ستاره Ready Player One و Sound of Metal نقش آلیسنت ، دختر سر اتو هایتاور ، دست پادشاه را بازی می کند. طبق توضیحات HBO گفته می شود که آلیسنت "زیبا ترین زن در هفت پادشاهی" است. این شبکه افزود: "او در قلعه سرخ ، نزدیک پادشاه و محفل داخلی او بزرگ شد ؛ او هم دارای لطف درباری است و هم زیرکی سیاسی مشتاق."

مت اسمیت در نقش شاهزاده دیمون تارگرین بازی می کند.
اسمیت از فیلم The Crown و Doctor Who نقش برادر کوچکتر ویسریس و وارث تاج و تخت را ایفا می کند.
"دیمون یک جنگجو بی همتا و یک اژدها کش است که خون واقعی اژدها را در اختیار دارد. اما گفته می شود هر زمان که تارگرین متولد می شود ، خدایان یک سکه به هوا پرتاب می کنند."

با بقیه بازیگران زیر آشنا شوید.
     اما دارسی (جویندگان حقیقت) نقش پرنسس راینیرا تارگرین ، دختر ویسریس را بازی می کند.
     استیو توسن (دکتر هو) نقش لرد کورلیس ولاریون ، مار دریایی را بازی می کند
     ایو بست (پرستار جکی) نقش پرنسس رنیس ولاریون را بازی می کند
     ریس ایفانس (ناتینگ هیل) نقش اوتو هایتاور را بازی می کند
     سونویا میزونو (Devs، Ex-Machina) Mysaria
     فابین فرانکل (مار) در نقش سر کریستون کول
     امیلی کری (زن شگفت انگیز) در نقش آلیسنت هایتاور جوان

10 قسمت خواهد بود.
HBO سفارش یک مجموعه کامل و 10 قسمتی از خانه اژدها را داده است. مارتین و فیلمنامه نویس رایان کوندال (Rampage ، Colony) ، که نویسندگی این سریال را بر عهده دارند ، از سازندگان این فیلم هستند.

کوندال همچنین به همراه میگوئل ساپوچنیک ، نماینده اجرایی و تهیه کننده اجرایی است ، که تعدادی از بزرگترین و معروف ترین قسمت های GoT را کارگردانی کرده است. (آیا "نبرد حرامزاده ها" زنگ می زند؟) مارتین ، وینس جراردیس (جامپر) ، سارا لی هس (نارنجی سیاه جدید است) و ران اشمیت نیز تهیه کنندگان اجرایی هستند.

کارگردانان دیگر عبارتند از کلر کیلنر (The Alienist: Angel of Darkness) ، Geeta V. Patel (The Great) ، و Greg Yaitanes (House) ، که تهیه کننده اجرایی نیز می باشد. بازی تاج و تخت که قبلاً اعلام شده بود توسط Sapochnik کارگردانی می شود.

بلویس در TCAs توضیح داد که تصمیم برای ساختن نمایش به مطالب منبع مربوط می شود. او به هالیوود ریپورتر گفت: "[وقتی] ما به خانه اژدها نگاه کردیم ، یکی از مزایای آن ، این بود که متن جورج آر آر مارتین را داشت و سابقه تارگرین را داشت." "نقشه راه کمی بیشتر بود. این تصمیم ساده تری بود که می گفت ،" خوب ، بیایید مستقیماً به سریال برویم. " اینطور نبود که هیچ چیز در مورد خلبان به وضوح اشتباه نبوده است ، فقط گاهی این چیزها کلیک می کنند و گاهی اوقات اینطور نیست. "

تولید در ماه آوریل آغاز شد.

شبکه HBO در 26 آوریل اعلام کرد که تولید فیلم House of the Dragon از قبل آغاز شده است. این شبکه همچنین عکسی از بازیگران فیلم را برای خواندن یک جدول با فاصله اجتماعی جمع آوری کرد.

در 5 مه ، این شبکه اولین تصاویر از سری آینده را به اشتراک گذاشت.
امیلیا کلارک ، که مادر اژدها را به مدت هشت فصل در بازی تاج و تخت به تصویر کشید ، اذعان کرد که هیچ چیز درباره اسپین آف محور تارگرین نمی داند. این بازیگر در اکتبر 2019 به جیمی فالون گفت: "من واقعاً چیزی در مورد آن نمی دانم."

با این حال ، او و ستارگانش در مورد چت گروهی WhatsApp در مورد این برنامه صحبت کردند ، اما این مکالمه چندان هیجان انگیز نبود. "امروز کسی آن را باز کرد و گفت:" به آن نگاه کن. " ما مثل "اوه" بودیم. و کلارک توضیح داد.

وقتی فالون احتمال حضور یک بازیگر دنریس در سری آینده را مطرح کرد (شاید به عنوان نگاهی به آینده نسب تارگرین) ، کلارک چندان ناکام به نظر نمی رسید. "دیگه چیکار کنم؟" او پرسید.

یک تیزر جدید اولین نگاه اجمالی به تارگرین های باستانی را ارائه می دهد.

شبکه HBO اولین فیلم از خانه اژدها را منتشر کرد. کم نور و مبهم ، اما جزئیات طرح را زیاد نشان نمی دهد ، اما کلیپ شامل نمای نزدیک شخصیت های جدید ، از جمله Daemon Targaryen (مت اسمیت) و Alicent Hightower (Olivia Cooke) ، و برخی دیگر است. جهش و شمشیر زدن

همچنین روایت وجود دارد ، با احترام شاهزاده دیمون ، که می گوید: "خدایان ، پادشاهان ، آتش و خون. رویاها ما را پادشاه نکردند - اژدها اینطور شد."