آیا می خواهید بدانید چگونه می توانید جیم ، کارلی ، داک و هافمن را در Back 4 Blood باز کنید؟ شما با انتخاب چهار شخصیت Back 4 Blood شروع می کنید ، اما چهار مورد دیگر وجود دارد که در ابتدای بازی در دسترس نیستند. اگر مقدار قابل توجهی از بازی زامبی را گذرانده اید و هنوز قفل هر هشت کاراکتر باز نشده است

همانطور که پیداست ، هنگام اجرای بازی برای اولین بار نکاتی را باید در نظر گرفت. اول ، برای بدست آوردن بقیه فهرست ، نیازی به بازی در کمپین Back 4 Blood ندارید ، اما اگر سعی می کنید این کار را انجام دهید ، باید جزئیات مهمی را در نظر بگیرید: کمپین انفرادی هیچ شخصیت اضافی را باز نمی کند یا به شما امتیاز لازم برای باز کردن قفل کارتهای Back 4 Blood را بدهید.

برای کمک به بازکردن قفل این شخصیت های Back 4 Blood ، ما مراحل لازم را برای دستیابی به آنها طی می کنیم. خوشبختانه ، شما فقط باید یک بار این کار را انجام دهید و پس از باز کردن قفل آنها ، می توانید از آنها در حین کمپین انفرادی استفاده کنید.

جیم ، کارلی ، داک و هافمن نیازهای بازی Back 4 Blood را باز می کنند
برای به دست آوردن جیم ، کارلی ، داک و هافمن در بازی Back 4 Blood ، باید سطح چهارم را در اولین اقدام-The Crossing-در کمپین همکاری تکمیل کنید. شما باید این کار را در یک بازی آنلاین انجام دهید. شما می توانید کمپین انفرادی را برای باز کردن سطح قبل انجام دهید ، اما برای باز کردن قفل آنها باید یک بازی آنلاین انجام دهید.

باز کردن قفل هر شخصیت Back 4 Blood به سادگی تکمیل یک سطح خاص است. اکنون که به همه شخصیت ها دسترسی دارید ، ممکن است بخواهید دریابید که بهترین شخصیت های Back 4 Blood چه کسانی هستند و برای چه سلاح هایی مناسب هستند ، زیرا هریک دارای مزایای منحصر به فردی برای کمک به آنها و نظافتچیان دیگر هستند.