بلندگوی بلوتوث بی سیم Bose SoundLink Flex در روز پنجشنبه 14 اکتبر عرضه شد. بلندگوی بی سیم جدیدترین دستگاه در مجموعه شرکت آمریکایی است و همچنین در بین گزینه های بی سیم کوچکتر و مقرون به صرفه آن که بر استفاده در فضای باز و ناهموار متمرکز شده است. اسپیکر بی سیم جدید دارای طراحی قابل حمل و سبک وزن مناسب برای خارج از منزل است ، با ساختار IP67 آن امکان قرار گرفتن قابل توجه در معرض خاک و آب را فراهم می کند. بلندگوی بی سیم Bose SoundLink Flex دارای عمر باتری طولانی در هر بار شارژ است و می توان آن را با سایر بلندگوهای Bose متصل کرد.

قیمت ، در دسترس بودن Bose SoundLink Flex
قیمت Bose SoundLink Flex 149 دلار (تقریباً 11200 روپیه) است. در حال حاضر در ایالات متحده در دسترس است و در حال ارسال است .

مشخصات ، ویژگی ها و ویژگی های Bose SoundLink Flex
Bose SoundLink Flex یک اسپیکر بلوتوث قابل حمل است که در کنار بقیه محدوده SoundLink قرار دارد که شامل Bose SoundLink Mini 2 و Bose SoundLink Color 2. موقعیت Flex متفاوت است ، زیرا از نظر بی سیم مناسب فضای باز است منظور بلندگو استفاده در تنظیماتی است که می تواند دستگاه را در معرض آب و گرد و غبار قرار دهد. استاندارد IP67 مقاومت در برابر گرد و غبار و آب وعده می دهد که اطمینان حاصل می کند که اسپیکر حتی با نوردهی قابل توجه نیز ایمن می ماند و می تواند با خیال راحت زیر شیر آب برای تمیز کردن شسته شود.

برای شارژ ، Bose SoundLink Flex دارای پورت USB Type-C و کابل موجود در جعبه است. وزن این اسپیکر حدود 590 گرم است و دارای نمای بیرونی سیلیکونی با لمس نرم و مشبک فولادی است که رانندگان بلندگو را می پوشاند. عمر باتری در هر بار شارژ حدود 12 ساعت است و گفته می شود هنگام استفاده از کابل همراه ، اسپیکر در حدود 4 ساعت به طور کامل شارژ می شود. همچنین امکان اتصال بی سیم آن به سایر بلندگوهای Bose برای جفت شدن استریو و زنجیر زدن بی سیم  وجود دارد.

Bose SoundLink Flex از بلوتوث v4.2 برای اتصال استفاده می کند و دارای سیستم میکروفون داخلی برای ارتباطات صوتی از جمله تماس های صوتی و امکان برقراری ارتباط با دستیار صوتی تلفن هوشمند از طریق اتصال بلوتوث است. کنترل هایی برای قدرت ، میزان صدا و بلوتوث روی خود اسپیکر وجود دارد و SoundLink Flex را می توان با استفاده از برنامه Bose Connect سفارشی و کنترل کرد.