اگر مشتاق هستید دوران تاریخ وایکینگ ها را که در Assassin's Creed Valhalla به تصویر کشیده شده است بدون نگرانی در مورد چیزهایی مانند غارت یا غارت کشف کنید ، زمان شما نزدیک است. Discovery Tour: Viking Age در تاریخ 19 اکتبر به عنوان یک به روز رسانی رایگان برای همه بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla وارد می شود و اکنون Ubisoft زمان انتشار دقیق راه اندازی را ارائه کرده است.

این که آیا در Ubisoft Connect یا Epic Games Store بازی می کنید ، Discovery Tour: Viking Age برای نسخه رایانه شخصی Assassin's Creed Valhalla در تاریخ 19 اکتبر ساعت 5 صبح PDT / 8am EDT / 1pm BST در دسترس خواهد بود. نسخه پولی و مستقل (با قیمت 19.99 دلار / 16.99 پوند) ساعت 2 صبح PDT / 5 صبح EDT / 10 صبح BST در Ubisoft Connect یا 8 صبح PDT / 11 صبح EDT / 4 بعد از ظهر BST در Epic عرضه می شود.

اگر به دنبال بازی روی کنسول یا Stadia هستید ، همه چیز بسیار ساده تر است. در سراسر پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری X و S و Stadia ، به روز رسانی در 19 اکتبر ساعت 5 صبح PDT / 8 صبح EDT / 1 بعد از ظهر BST در دسترس خواهد بود. با این حال ، هیچ نسخه کنسولی مستقل از Discovery Tour در راه اندازی وجود نخواهد داشت - این تا سال 2022 یک رایانه شخصی منحصر به فرد است.

مشخص نیست که چه نوع بارگیری با انتشار همراه خواهد بود. یک وصله 20 گیگابایتی در اوایل این ماه "پشتیبانی بیشتری" از تور Discovery ایجاد کرد.