نگه داشتن سر در بازی سخت است.زمانی که  یک هدفون مخصوص بازی  سه بعدی مناسب ندارید که  عملکرد بهتری داشته باشید ، برای داشتن عملکرد مناسب در دنیای مجازی اطراف خود به آن تکیه کنید .


درست است: بدون داشتن تجهیزات مناسب ، رقابت در بازی هایی مانند Fortnite و Gears of War 5 تقریباً غیرممکن است. و زمانی که  نمی‌توانید صدای دشمنان خود را بشنوید ، مطمئناً قادر نخواهید بود به سرعت واکنش نشان دهید و از مرگ حتمی فرار کنید.  احساس خوبی در بازی مورد علاقه تان ندارد چون شما مجهز به تجهیزات خوب نیستید ، به همین دلیل Rig Gaming RIG 500 PRO HC Gen 2 ممکن است هدست بازی Xbox مناسب شما باشد.


صدای سه بعدی  همراه و دسترسی attached Atmos به شما این امکان را می‌دهد وقتی کابل 3.5 میلی متری هدست را در کنترل کننده Xbox خود قرار می دهید ، با دقت باورنکردنی چیزهایی را بشنوید. این به این معنی است که هر صدا در بازی شما با توجه به جایی که آواتار شما قرار دارد، قرار می‌گیرد. اگر بازیکن دیگری از پشت سر شما دزدکی حرکت می کند ، دقیقاً همان جایی است که صدای پای او را می شنوید - درست مثل اینکه در زندگی واقعی به شما نزدیک می شوند! درایورهای 50 میلی متری با استفاده از سیگنال های صوتی قدرتمندی را در هر فرکانس طیف صوتی هدایت می کنند. هنگام دریافت شفافیت کاملاً واضح ، می توانید کمترین سطح را احساس کنید و در حالی که این درایورهای 50 میلی متری به بازی هایی مانند Final Fantasy XIV و Apex Legends یک علامت اوف اضافه می کنند ، موسیقی و فیلم های شما نیز واضح و متعادل به نظر می رسند. به سختی می توان صدای عالی را با چنین قیمت نسبتاً کم پیدا کرد ، به همین دلیل است که Rig Gaming  را با این قیمت ارائه می دهد.

این هدست Rig Gaming مخصوص Xbox Series X | S و Xbox One است ، اما با رایانه های شخصی ، کنسول و دستگاه های الکترونیکی شخصی نیز سازگار است ، به شرط آنکه دارای ورودی 3.5 میلی متری کابل aux باشند که می توانید هدست را به آن متصل کنید اگر اینطور است ، می توانید از صدای استریو در هر دستگاه بازی که دارید لذت ببرید در حالی که پمپ کامل درایورهای 50 میلی متری RIG 500 PRO HC را دریافت می کنید.

به منظور دریافت هدست Rig Gaming RIG 500 PRO HC باید 69.99 دلار هزینه کنید.