یک دنیای کامل از محتوای کره ای در آنجا وجود دارد که باید کاوش شود. اما اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، ممکن است بخواهید با Squid Game شروع کنید، یک فیلم هیجان‌انگیز جدید که ممکن است تبدیل به محبوب‌ترین صادرات کره‌ای نتفلیکس شود.

بازی ماهی مرکب در مسیری مشابه بازی‌های  داستان‌های ژاپنی مانند Battle Royale، As the Gods Will و Alice In Borderland، غریبه‌ها را مجبور می‌کند تا در یک رقابت پیچیده و مرگبار بجنگند. اگر آنها به اندازه کافی زنده بمانند تا برنده شوند، مبلغی به آنها تعلق می گیرد، اما چیزی که این نمایش را از بقیه متمایز می کند این است که هر یک از این شرکت کنندگان در واقع داوطلب می شوند تا به میل خود بازی کنند. حتی بعد از اینکه متوجه می‌شوند چه وحشت‌هایی در انتظارشان است، همگی در وضعیت ناامیدکننده‌ای قرار دارند (بیشتر از طریق بدهی) که می‌خواهند برگردند.

بازی ها نیز بسیار ساده تر از دیگر داستان های عرصه مرگ هستند. نویسنده و کارگردان، هوانگ دونگ هیوک به سرویس خبری هندی IANS گفت: «آثار زیادی وجود دارند که بازی‌های بقا یا مسابقات مرگ را به تصویر می‌کشند، اما بیشتر این آثار هنری با تم بازی بقا، پیچیدگی بازی‌ها و میزان خطرناک بودن آن‌ها را به تصویر می‌کشند... بازی ماهی مرکب متفاوت است... دارای بازی های دوران کودکی است که کاملاً کودکانه و ساده هستند. "

افرادی که قبلاً تمام قسمتهای فصل یک را تماشا کرده اند ، با ما همراه شوید  ، لباس سبز را از کمد بیرون بیاوریم (یا لباس مجلسی قرمز و ماسک صورت سیاه داریم ...؟) و برای دور دوم فصل دوم بازی Squid Game به این دنیای پاستلی رنگ شیرجه بزنید.

تاریخ انتشار فصل دوم بازی Squid Game: کی پخش می شود؟

بازی Squid هنوز به‌طور رسمی توسط نتفلیکس تمدید نشده است، اما اگر همه‌ی سر و صدایی که پیرامون این نمایش وجود دارد، اطلاعیه‌ای نباید خیلی طول بکشد.
بازی Squid برای اولین بار در سال 2019 معرفی شد، به این معنی که ساخت فصل اول دو سال طول کشید. اما اکنون که بسیاری از قطعات کلیدی در جای خود قرار دارند، امیدواریم فصل دوم در اواخر سال 2022 از راه برسد.

فیلمبرداری فصل دوم بازی Squid Game چه زمانی است؟
نتفلیکس شروع فیلمبرداری فصل دوم بازی Squid Game را اعلام نکرده است. ممکن است تولید آن در اواخر امسال آغاز شود ، اما برای تحقق این امر باید خیلی چیزها درست پیش برود.

مشکل این است که به نظر نمی رسد آنها هنوز در حال کار بر روی فصل 2 هستند، و همه اینها باید قبل از شروع فیلمبرداری انجام شود.
در این مقطع از سال، احتمالاً به احتمال زیاد شاهد شروع فیلمبرداری فصل 2 بازی Squid Game در اوایل سال 2022 خواهیم بود. اگر بدشانس باشیم و مطمئناً به نظر می رسد که ممکن است بدشانس باشیم، ممکن است شاهد شروع تولید در اواخر سال 2022 یا حتی در سال 2023 باشیم.

کارگردان، هوانگ دونگ هیوک، اخیراً به YTN، یک رسانه خبری کره ای، گفت که او برای اولین بار در سال 2008 به پیش فرض سریال فکر کرد، بنابراین او زمان زیادی برای ارائه یک برنامه طولانی تر بازی فراتر از فصل اول دارد.

با این حال هوانگ به Variety گفت: "من برنامه‌های خوبی برای Squid Game 2 ندارم. فکر کردن به آن بسیار خسته‌کننده است. اما اگر قرار بود این کار را انجام دهم، مطمئناً به تنهایی این کار را نمی‌کردم. استفاده از اتاق نویسندگان را در نظر بگیرید و چند کارگردان باتجربه می خواهید."

و او در هنگام انفرادی آدم سریعی نیست: "شش ماه طول کشید تا دو قسمت اول را بنویسم و بازنویسی کنم. سپس به صورت شفاهی با دوستان مشورت کردم و سرنخ هایی را برای بهبود از طریق صدای خود و از پاسخ های آنها بدست آوردم."
این نویسنده و کارگردان در حال حاضر مشغول کار بر روی فیلمی با عنوان کاری KO Club (Killing Old Men Club) در مورد جنگ بین نسلی است، بنابراین ممکن است تا هر فصل دوم کمی صبر شود. البته، مگر اینکه موفقیت بین‌المللی فوق‌العاده یکی از فصل Squid Game، هوانگ را برای بازگشت به میدان انگیزه دهد. که اگر در مورد آن فکر کنید، یک اتفاق بسیار Squid Game خواهد بود.

بازیگران بازی Squid Game فصل 2: چه کسی در آن حضور دارد؟

از میان 456 رقیب فصل اول، اکثر آنها مرده اند، به غیر از لی جونگ جائه، که احتمالاً می تواند دوباره در نقش اصلی در نقش سونگ گی هون بازگردد. شخصیت‌های دیگری که مرده‌اند، مانند پارک هه سو، اوه یونگ سو و جونگ هو یون نیز می‌توانند در فلش‌بک‌ها بازگردند، اما اکثر بازیگران فصل دوم احتمالاً از افراد تازه‌کار تشکیل خواهند شد. (با توجه به ستاره جهانی یونگ، می توان تصور کرد که آنها سعی خواهند کرد راهی برای بازگرداندن او بیابند.)

با این حال ، یک نام مهم دیگر که طرفداران مشتاق بازگشت آن هستند ، گونگ یو است ، نماد کره ای که به عنوان ستاره Train To Busan برای مخاطبان بین المللی شناخته شده است.

نه تنها نقش برجسته گونگ برای طرفداران برجسته بود، بلکه امکان بازگشت شخصیت او را نیز فراهم می کند. به هر حال، او مطمئناً باید جایی بیرون باشد، و هنوز هم شرکت‌کنندگان جدیدی را برای مردن در بازی استخدام می‌کند، بنابراین بازگرداندن شخصیت گونگ در فصل دوم کار سختی نخواهد بود (امیدوارم این بار صحنه‌های بیشتری داشته باشیم).

خلاصه داستان فصل دوم بازی Squid Game: چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در پایان فصل اول Squid Game، Gi-Hun توانسته است بازی را در برابر همه شانس ها شکست دهد. اما بازی هنوز تمام نشده است. پس از مرگ خالق بازی Squid، Gi-hun متوجه می‌شود که رقابت همچنان با افراد جدید ادامه دارد. با توجه به همه اینها، ادامه داستان با Gi-hun در مرکز صحنه آسان خواهد بود، و تمام تلاشش را برای متوقف کردن بازی انجام می دهد، همانطور که او قول داده است در آخرین لحظات انجام دهد.
با این حال، در آن صحنه نیز یک حس نهایی نهایی وجود دارد، و تصور اینکه Gi-hun چگونه می‌تواند سازندگان بازی را شکست دهد، حتی با ثروت تازه‌اش، دشوار است.

یکی از عارضه ها این است که او هرگز با آن موی قرمز شعله ور نمی تواند به جایی که کشف نشده باشد. گی هون موهای مشکی طبیعی خود را در قسمت آخر به دلایل نامشخصی به رنگ قرمز روشن درآورد. او در حالی که ممکن است فکر کنید موضوع چندان مهمی نیست ، هوانگ دونگ هیوک مخالف است: "[این] نشان می دهد که او هرگز نمی تواند به حالت قبلی خود برگردد. این همچنین نشانه عصبانیت او است."

اما اگر سازندگان تصمیم بگیرند از داستان Gi-hun خارج شوند، هنوز راه‌های زیادی برای ادامه بازی Squid در فصل دوم وجود دارد.

Den of Geek اشاره می‌کند که این بازی‌های Squid فقط در کره مستقر نیستند، بنابراین با توجه به گستره بین‌المللی این پروژه، کاملاً ممکن است که فصل دوم به طور کامل در جای دیگری اتفاق بیفتد. با این حال، مشکل این است که این نمایش یک محصول کره‌ای است که بلند کردن ناگهانی  و انتقال همه چیز به کشوری جدید را سخت می‌کند.