این چیزی بیش از آموزش شکارچی هیولا است که برای Geralt of Rivia و Ciri در فصل دوم اقتباس Witcher از نتفلیکس آماده شده است. معلوم شد که تمام دنیا در اطراف آنها به جهنم رفته اند. اما، همانطور که گرالت عادت دارد این کار را انجام دهد، تمرکز او جای دیگری است: جنگ برای یک ویچر کمی اهمیت دارد که هیولاهای واقعی بیشتری برای مبارزه وجود داشته باشد.

نتفلیکس تریلر جدیدی از سری دوم The Witcher منتشر کرده است که بر اساس شوخی هایی است که اوایل امسال از استریمر در «WitcherCon» خود با توسعه دهنده سری بازی های ویدیویی Witcher CD Projekt Red مشاهده کردیم. تریلر نه تنها بر سیری جوان (فریا آلن) تمرکز دارد که اولین گام‌هایش را برای تبدیل شدن به یک شکارچی هیولا برداشته و در محل افسانه‌ای ویچر کائر مورهن تمرین می‌کند، بلکه درگیری گسترده‌تری را در سراسر قاره به نمایش می‌گذارد که تهدید می‌کند جهان را درگیر کند. جنگ بین امپراتوری ها... و حتی شاید گرالت (هنری کاویل) را با ینفر مرموز ونگربرگ (آنیا چالوترا) دوباره متحد کنید.

با این حال، این بدان معنا نیست که هیولاهای زیادی در این مسیر وجود نخواهد داشت. ما می‌توانیم شاهد یک جنگ عظیم جادویی و ضرب وشتم باشیم که ینفر و بقیه متحدان جادوگر بازمانده‌اش گرفتار آن شده‌اند، و تهدید مستمر امپراتوری نیلفگاردی که بر پاشنه‌های دسته جمعی قاره می‌خورد. به‌علاوه، گرالت و سیری با جانورانی بدجنس مبارزه می‌کنند، از جمله موجودی شاخک‌دار که ظاهراً با ظاهری مبدل به عنوان یک خانه شروع به کار می‌کند قبل از اینکه شکل واقعی و جادوگر (اما نه جادوگر ویچر) خود را برای سیری و گرالت هک کنند. سیری جوان در یک برنامه آموزشی جهنمی در حال انجام است، اما حداقل به نظر می رسد که او خیلی سریع از عهده آن بر می آید - و همانطور که پوستر جدید زیر نشان می دهد، ظاهری جدید و بسیار آماده برای مبارزه پیدا می کند:

The Witcher برای فصل 2 در 17 دسامبر به نتفلیکس باز می گردد.