نگاه اولیه به برخی از ویژگی های جدید NBA 2K22  که اطلاعات عمیق تری را ارائه می دهد  حتی اطلاعات بیشتری را در نسخه بعدی پرفروش ترین بازی ویدیویی شبیه سازی بسکتبال NBA ارائه دهد.

ON-THE-COURT GAMEPLAY 

پیشرفت های کلیدی گیم پلی بازی در داخل در حال اجرا است تا بازیکنان بتوانند کنترل بیشتری بر نحوه کسب توپ داشته باشند، بلکه نحوه مقابله با این حرکات در حالت تدافعی را نیز کنترل کنند. این فقط آغاز است. تغییرات تأثیرگذار گیم پلی همراه با اولین تریلر NBA 2K22 Gameplay Reveal که اواخر ماه آگوست منتشر می شود ، معرفی خواهد شد.

(OFFENSE) حمله 

شکستن مدافعان دریبل با حرکات و ترکیب های جدید ، شوت با پرش دقیق ، پرتاب  و بیرون کشیدن  همه مهارتها بهتر شده اند. مهارت بازیکنان بسکتبال  در جداسازی بازیکنان  تهاجمی نقش بزرگتری ایفا می‌کنند.

(DEFENSE) دفاع 

 یک سیستم پرتاب و مسابقه کاملاً نوسازی شده ،  ابزارهای دفاعی جدید را که در اختیار دارید . انجام دفاع سخت  به مدافعان ممتاز این توانایی را می‌دهد که نتیجه بازی را واقعا تغییر دهند.

SEASONS

در میان تجربیات مورد علاقه طرفداران ، Season به بازیکنان این امکان را می دهد تا مدتها پس از آغاز بازی ، جاه طلبی های خود را گسترش دهند . برای همه گیمرهای 2K22 در حالت های MyTEAM ، MyCAREER و W PlayStation 5 / Xbox Series X | S رایگان است ، محتوای بیشتری ، جوایز بیشتر و روش های بیشتری برای بازی به ارمغان می آورد. و امسال ، Seasons راهی کاملاً جدید برای ارتقا سطح MyPLAYER شما و کسب جوایز هیجان انگیز MyPLAYER در شهر [PS5 ™ / XBS] و در محله [PlayStation 4 / Xbox One / Nintendo Switch / PC معرفی خواهد کرد. جزئیات بیشتر در مورد تجربه Seans در اواخر ماه اوت نشان داده خواهد شد.

MyTEAM

MyTEAM برای NBA ۲ K۲۲ به عنوان تجربه نهایی برای ساخت و رقابت با تیم رویایی خود در روز اول تکامل می‌یابد، اما این همه چیز نیست. MyTEAM به گسترش هر فصل جدید ادامه خواهد داد.

MyTEAM: DRAFT 

 NBA 2K22 ، MyTEAM: Draft  از بین مجموعه ای از بازیکنان که به طور مداوم به روز می شوند ، یک ترکیب کامل را انتخاب می کنید. برای کسب پاداش برای مجموعه MyTEAM خود ، با ترکیب جدید خود در بازی های چند نفره آنلاین رقابت کنید.  تکامل MyTEAM - در طول سال در NBA 2K22 ، چالش ها ، جوایز و رویدادهای جدید هر فصل را در MyTEAM به روز و منحصر به فرد می کند.

CROSS-GEN PROGRESS & COLLECTION - در حالی که NBA 2K22 دو تجربه بسکتبال بی نظیر را در بین دو نسل کنسول ارائه می دهد ، پیشرفت و مجموعه MyTEAM بین کنسول هایی که در یک خانواده  قرار دارند قابل انتقال است. PlayStation4 به PlayStation5 و Xbox One به Xbox Series X | S - و بالعکس. موجودی کیف پول VC ، MyTEAM Point و MyTEAM Token نیز در کنسولهای هم خانواده های  قابل انتقال هستند.

شهر جدید  [PS5 / XBS] و NEW NEIGHBORHOOD [PS4 / XB1 / NSW / PC]

بزرگترین جامعه بسکتبال آنلاین در NBA 2K22 دو تغییر متفاوت دارد. بازیکنان PS5 و Xbox Series X | S 2K22 در نسخه کاملا جدید شهر قدم خواهند گذاشت بازیکنان PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و PC 2K22 به صورت آنلاین با یکدیگر رقابت می کنند.

شهر BREATHING (PS۵ / XBS)

 قدم به یک شهر کاملا جدید پر از زندگی، فعالیت، و تعامل. NPCs  و چیدمان شهر را پر می‌کنند، در حالی که MyPLAYERs از سراسر جهان در بالاترین سطح بسکتبال در زمین‌بازی رقابت می‌کنند. یک سیستم جستجوی همه‌جانبه برای ۲ K۲۲ با محتوای خلاقانه تعامل دارد در حالی که روش‌های جدیدی برای بالا بردن و بدست آوردن پاداش در این reenvisioning از مجموعه‌های PS۵ و ایکس باکس X | S ارایه می‌دهد.

گزینه های مسابقه در شهر [PS5 / XBS] 

شهر گزینه های جدید و سریعتری را برای ورود به حلقه های آنلاین باز می کند. MyPLAYER ها می‌توانند به انتخاب ساختمان‌هایی که وارد رقابت فوری می‌شوند، وارد شوند. جلسات Matchmaking برای تعدادی از بازیها در دسترس خواهند بود و به  پیشرفت MyPLAYER کمک خواهند کرد.

ALL ABOARD THE 2K CRUISE [PS4 / XB1 / NSW / PC] 

 در پلتفرم های PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و رایانه های شخصی ، گیمرهای NBA 2K در یک جامعه بسکتبال اختصاصی - یک محله ساخته شده - به نمایش در خواهند آمد. یک محله که بر روی عرشه وسیع یک کشتی سیاحتی دریایی ساخته شده‌است رقابت خواهند کرد ، و هنگامی که سفر دریایی در مناطق عجیب و غریب در سراسر فصل پیدا می‌شود  ، برای شرکت در رویدادهای کنار ساحل به طرف باجه گشت و گذار بروید - همه این اتفاقات کاملاً خارج از کشتی است!

علاوه بر این، ویژگی‌های جدید و محتوای جدید بیشتر در انتظار همه MyPLAYER ها در هر دو شهر کاملا جدید و محله 2K22 جدید است. در اوایل ماه سپتامبر با ما همراه باشید تا موارد بیشتری را نشر دهیم.

MyCAREER

در NBA 2K22 برای PS5 و Xbox Series X | S ، MyCAREER و شهر کاملاً جدید در یک تجربه داستانی پیشگامانه برای NBA 2K  تبدیل می شوند. با گشت و گذار در شهر ، دیدن چهره های جدید و آشنا، سفر شخصی خود را به نقاط مثبت - یک زندگی گسترده MyCAREER - آغاز کنید. بازیکنان PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و PC در یک تجربه اختصاصی و سنتی MyCAREER ، روایت جدید 2K22 را بازی خواهند کرد.

HIDDEN talents [ PS۵ / XBS ] 

 در NBA ۲ K۲۲، رویاها و جاه‌طلبی‌های در MyCAREER فراتر است، بازیکنان می‌توانند برای ایجاد یک پروفایل در فضاهای پر سود و مد روز، فعالیت‌های خود را دنبال کنند . در  دنیای مد قدم بزنید، جایی که هنر تبلیغ موفقیت شما را به عنوان یک آدم مهم هدایت می‌کند. یا درگیر کسب‌وکار هیپ هاپ باشید، که در آن استعداد موسیقی شما یک مسیر جذاب در صنعت ایجاد می‌کند.

NO PLACE LIKE HOME [PS5/XBS]

 پیشرفت در دنیای حرفه ای به معنای گسترش سبک زندگی در خانه است. مرکز اصلی روایت و پیشرفت MyCAREER شما ، مرکز شخصی شما نشان دهنده جایگاه شما در سفر به NBA است. همانطور که مشخصات و جاه طلبی های شما بالا می رود ، جایگاه شما در شهر نیز افزایش می یابد.

 اوایل سپتامبر اطلاعات بیشتری در مورد تجربه جدید MyCAREER فاش خواهد شد.

MyNBA / MyWNBA [PS5 / XBS]

در NBA 2K22 ، مدیریت تیم چیزی فراتر از بازیکنان داخل زمین است. این در مورد پرسنلی است که آنها  آموزش می دهد و آنها را مربی می کند. بازیکنان MyNBA / MyWNBA می توانند با اطمینان از قوی بودن کارکنان  ، حق امتیاز انحصاری را ایجاد کنند.. جزئیات بیشتر در مورد چگونگی بهبود و گسترش MyNBA / MyWNBA در اوایل سپتامبر به اشتراک گذاشته می شود.