خون آشام کمیک مارول سرانجام در ژانویه 2022 اولین نمایش خود را در سینما آغاز خواهد کرد و به لطف قرارداد جدید نتفلیکس و سونی، در سال 2022 به نتفلیکس می آید اما فقط در ایالات متحده. در اینجا نگاهی مقدماتی به آنچه می توانید از Morbius در نتفلیکس در سراسر جهان داشته باشید، آورده شده است.


با تاخیرهای متعدد، Morbius یکی از اولین فیلم هایی است که در سال 2022 اکران می شود و قرار است در 28 ژانویه 2022 اکران شود.

این فیلم که بخشی از دنیای کامیکس مارول است، در دنیای مشترک مرد عنکبوتی با جارد لتو، مت اسمیت و آدریا آرجونا قرار دارد و دانیل اسپینوزا کارگردانی می‌کند.

در اینجا چیزی است که می توانید از اقتباس از به اصطلاح خون آشام زنده انتظار داشته باشید:

     بیوشیمیدان مایکل موربیوس سعی می‌کند خود را از یک بیماری خونی نادر درمان کند، اما به‌جای آن ناخواسته خود را به نوعی خون‌آشام آلوده می‌کند.

چه زمانی موربیوس در نتفلیکس در ایالات متحده حضور خواهد داشت؟
برای پیش‌بینی تخمین تقریبی Morbius در نتفلیکس، می‌توانیم از قرارداد قدیمی دیزنی و نتفلیکس و قرارداد فعلی Starz با سونی استفاده کنیم.

بیایید ابتدا به دو نمونه از زمانی که فیلم های سونی در گذشته به Starz رسیدند نگاه کنیم.با Bad Boys For Life، در 17 ژانویه 2020 در سینماها نمایش داده شد. سپس 201 روز بعد در 5 آگوست 2020 به Starz اضافه شد. تاریخ انقضای آن از Starz، که ما به دست آوردیم، در حال حاضر برای 4 فوریه تعیین شده است. 2022.

Bloodshot در 8 آگوست 2020 پس از نمایش در اواسط ژانویه 2020 (تقریباً 150 روز) به Starz اضافه شد، در حالی که اگر کمی به عقب تر برگردیم، راه اندازی مجدد فرشتگان Charlie در ژوئن 2020 پس از نمایش در نوامبر 2019 (223 روز) اضافه شد. .
بنابراین بر اساس این سه، می توانیم به یک تخمین تقریبی برسیم.
این بدان معناست که نتفلیکس می تواند موربیوس را بین ژوئن 2021 و اوایل سپتامبر 2021 در هر جایی دریافت کند. سپس نتفلیکس فیلم را به مدت 18 ماه قبل از عزیمت به  دیزنی نگه می دارد (هولو محتمل ترین مقصد در این مورد است).

آیا سایر مناطق نتفلیکس Morbius را دریافت خواهند کرد؟
در حال حاضر، هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا Morbius به نتفلیکس بین‌المللی خواهد رسید یا خیر وجود ندارد، زیرا معاملات سونی با مناطق بین‌المللی نتفلیکس به‌طور عمومی شناخته نشده است.
با این حال، بسیاری از مناطق نتفلیکس، فیلم های سونی را تقریباً دو سال پس از اکران در سینماها دریافت می کنند. به عنوان مثال، Men in Black: International در ماه مه 2021 پس از اولین بار در ژوئن 2019 در نتفلیکس در کانادا و بریتانیا منتشر شد.
فراتر از این مناطق، بسیاری از فیلم‌های سونی ظاهر می‌شوند