Company of Heroes 3 اعلام شده است، اگرچه تاریخ انتشار آن زمان زیادی باقی مانده است. بازتاب کاری که Relic با جامعه Age of Empires انجام می‌دهد، تیمی که روی ورود جدید Company of Heroes کار می‌کند، همکاری نزدیکی با طرفداران دارد تا این دنباله‌ای شایسته میراث داستانی بازی RTS باشد.

به همین دلیل است که چهار سال است که در حال توسعه است، چرا pre-alpha در حال حاضر در اختیار مردم قرار می گیرد، و به گفته Relic، چرا ما بیش از 12 ماه از هر نوع پنجره انتشاری فاصله داریم. با این حال، تا زمانی که منتظر هستیم، چیزهای زیادی در مورد بازی وجود دارد، بنابراین ما این راهنما را به عنوان منبعی در حال اجرا از همه مهم‌ترین بیت‌های اطلاعاتی که در حال حاضر در حال انجام است، ایجاد کرده‌ایم.

 در حال حاضر بر آنچه در مورد تاریخ انتشار Company of Heroes 3 می‌دانیم و هر چیز دیگری که احساس می‌کنیم مهم است تمرکز خواهیم کرد. لایه کمپین مخصوصاً تا آنجا که تاریخچه Relic پیش می‌رود کمی بی‌سابقه است، بنابراین پتانسیل‌های زیادی در آنجا و همچنین ناشناخته‌های زیادی وجود دارد.

درباره این بازی 

فرنچایز استراتژی افسانه ای بازگشته است! Company of Heroes 3 بسته نهایی ، تاکتیک و استراتژی است. در گرماگرم نبردهای بی‌درنگ مسئولیت را بر عهده بگیرید، سپس به عنوان یک ژنرال فرماندهی کنید که کمپین کلی را هدایت می‌کند، جایی که هر تصمیمی مهم است. رامخالفان خود را با جناح ها، واحدها و گروه های نبرد بین المللی جدید و آشنا غرق کنید. فرماندهی نیروهای زمینی، هوایی و دریایی و ایجاد خطوط تدارکات برای از بین بردن پیشروی های دشمن در نقشه جدید کمپین پویا - هیچ دو مسیر بازی هرگز شبیه هم نیستند! قبل از اینکه وارد اکشن چندنفره تاول‌آمیز شوید، در حالت‌های کمپین و درگیری با سرعت خودتان بازی کنید. داستان‌های ناگفته‌ای از یک تئاتر خیره‌کننده مدیترانه‌ای را کشف کنید که دارای محیط‌های تخریب‌پذیر نسل بعدی است که همگی توسط موتور اختصاصی Essence Engine Relic طراحی شده‌اند.

گیم پلی تاکتیکی برنده جایزه

 Company of Heroes 3 نسل بعدی گیم پلی تاکتیکی تحسین شده را ارائه می دهد. مکانیک‌های رزمی محبوب با ویژگی‌های گیم‌پلی جدید و معتبر برخورد می‌کنند و عمیق‌ترین تجربه تاکتیکی تا به امروز را ایجاد می‌کنند. رااز حرکات جناحی متهورانه برای افشای زره های جانبی دشمن استفاده کنید، تمام مکانیک های جدید نفوذ پیاده نظام را تجربه کنید که به شما این امکان را می دهد تا واحدهای دشمن را از پادگان هایشان بیرون بکشید، و برای ارتقای خط دید خود و بدست آوردن دست برتر، در ارتفاعات مهارت پیدا کنید.

تاریخ انتشار Company of Heroes 3
Company of Heroes 3 در اواخر سال 2022 منتشر می شود. ما حدس می زنیم زودتر از پاییز و احتمالاً نزدیک به زمستان است، اما این تا حد زیادی از نظرات تهیه کننده اجرایی دیوید لیتمن ناشی شده است.
در زمان معرفی بازی، او اشاره کرد که "بیش از یک سال" از انتشار آن گذشته است. کمپانی Heroes 3 در 13 جولای 2021 معرفی و رونمایی شد.

یک تئاتر جدید خیره کننده
به مدیترانه خوش آمدید - یک تئاتر جدید نفس گیر پر از داستان های ناگفته جنگ. نیروهای دشمن وحشی را در گذرگاه‌های کوهستانی ایتالیا، مناظر ساحلی خیره‌کننده و بیابان‌های فراگیر شمال آفریقا درگیر کنید. تصاویری خیره‌کننده، محیط‌های معتبر و بسیار متنوعی را ارائه می‌دهند که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما را سرپا نگه دارد. را نقشه‌های کوهستانی به استراتژی‌های منحصربه‌فردی متفاوت از شهرهای ساحلی نیاز دارند، و عمودی بودن اکنون به شدت بر خط دید واحدها تأثیر می‌گذارد (True Sight). دشت های بیابانی نیاز به شناسایی دقیق و مانورهای زرهی جسورانه دارند. در این خط مقدم جدید، اطلاعات بر سرعت و استفاده هوشمندانه از زمین محلی غلبه می کند، به شما این امکان را می دهد که حریفان خود را گیج کنید و آنها را از میدان خارج کنید.

لایه های جدید استراتژی
بزرگترین کمپین تک نفره در تاریخ فرنچایز را تجربه کنید. نقشه جدید پویا کمپین گیم‌پلی کاملی به سبک سندباکس ارائه می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا فرماندهی کل جنگ را داشته باشند و سطح بی‌سابقه‌ای از انتخاب استراتژیک را تجربه کنند. راخطوط تدارکات حیاتی را قبل از استقرار محافظ های محافظ عقب برای ایمن سازی پیشروی خود ایجاد کنید. حملات هوایی و دریایی را برای تضعیف و پراکنده کردن نیروهای دشمن یا آزادسازی یک شهر مجاور برای ایجاد یک شبکه جاسوسی پارتیزانی انجام دهید. نیروهای خود را انتخاب کنید و شرکت های کهنه کار خود را برای مطابقت با سبک بازی خود ارتقا دهید. در همین حال، ویژگی اختیاری مکث کامل تاکتیکی به بازیکنان امکان کنترل کامل بر روی سرعت حرکت تک نفره را می‌دهد. حملات خود را برنامه ریزی کنید، سپس بدون زحمت در صف بازی های دقیق مرگبار قرار دهید که به شما در نبرد برتری می دهد.

جناح ها و واحدهای متنوع
Company of Heroes 3 وعده داده است که حتی سرسخت ترین علاقه مندان به جنگ جهانی دوم را به لطف بیشترین تعداد پرتاب کننده های سری تا به امروز خوشحال خواهد کرد. رامکانیک‌های سفارشی‌سازی ارتش جدید به شما این امکان را می‌دهند که از گروه‌های مختلف واحدهای متخصص کمک بگیرید. با جوخه های نخبه جدید از جمله نیروهای خدمات ویژه آمریکایی-کانادایی، گورکاهای محترم از کشورهای مشترک المنافع و بسیاری دیگر مبارزه کنید.  از ناوشکن‌های مخرب تانک گرفته تا خودروهای شناسایی مخفی، Company of Heroes 3 دارای بزرگترین فهرست موجود در این سری تا به امروز است. Weasel فوق‌العاده سبک، Nashorn تیرانداز زرهی، و Chaffee Light Tank تنها تعدادی از واحدهایی هستند که برای اولین بار به کار می‌روند. همچنین، بیایید کلاسیک های اصلاح شده مانند M3 Recovery Vehicle Halftrack را فراموش نکنیم، که اکنون می توان از آن برای تعمیر و سرقت وسایل نقلیه رها شده دشمن استفاده کرد!

اکشن سینمایی
تاثیر تاول زا هر گلوله خمپاره و بمباران دریایی را با پیشرفته ترین موتور Essence Engine Relic احساس کنید. در Company of Heroes 3، هر مکان به یک جعبه شنی کاملاً تخریب‌پذیر تبدیل می‌شود که گزینه‌های گیم‌پلی تاکتیکی نامحدودی را برای شما یا دشمنتان باز می‌کند. راساختمان‌های مستحکم را بیاورید که به جوخه‌های دشمن سقوط می‌کنند، سپس شاهد مکانیزم‌های تخریب پیشرفته در بازی باشید زیرا سربازان از خرابه‌های تازه به عنوان پوششی پویا بهره‌برداری می‌کنند. رندر جدید خیره کننده و فناوری FX ذرات آتش، شن و دود را مانند قبل به تصویر می کشد. انیمیشن‌های درخشان سرباز جدید با هوش مصنوعی پیشرفته ترکیب می‌شوند و واکنش‌های واقعی جوخه را به میدان جنگ ارائه می‌دهند. فناوری موتور جدید Relic که برای DirectX 12 و CPUهای چند هسته ای بهینه شده است، اکشن سینمایی را برای رقابت با هر فیلم پرفروش هالیوود ارائه می دهد.

حقایق کلیدی Company of Heroes 3 

  در دریای مدیترانه، با آفریقای شمالی و ایتالیا به عنوان تنظیمات کمپین تا کنون تایید شده است  

   جناح ها شامل بریتانیایی ها، آمریکایی ها و ورماخت هستند.

 ایتالیایی‌ها در حال حاضر فقط از طریق مکانیک‌های مقاومت حزبی نمایندگی می‌شوند  

   یک لایه کمپین نوبتی وجود دارد که یادآور Total War یا شاید Steel Division 2 است 

    اقدامات و منابع کمپین را می توان در نبردهای تاکتیکی RTS منعکس کرد. به عنوان مثال. اگر نیروهای شما در لایه مبارزات آسیب ببینند، لایه تاکتیکی را با سلامت کمتری شروع می کنند   

  گیم پلی کمپین شامل دارایی های هوایی و دریایی خواهد بود که گزینه های مختلف سفر سریع را نیز باز می کند. گزینه سوم مبتنی بر ریل نیز وجود خواهد داشت  

   شرکت‌ها واحد اصلی در سطح کمپین شما با درختان و توانایی‌های اختصاصی فناوری خواهند بود    

 جداشدگان واحدهای کوچکتری هستند که نمی‌توانند نبردهای RTS را راه‌اندازی کنند، اما می‌توانند به شرکت‌ها کمک بیشتری بدهند و/یا پشتیبانی در سطح کمپین ارائه کنند.  

   لایه RTS نیز بهبود یافته است، اما ظریف تر است. با این حال، یک مثال قابل توجه، توانایی نفوذ به ساختمان های پادگانی برای بیرون راندن واحدهای داخل است