موفقیت بعدی دی سی، بلک آدام، در صف اکران در جولای 2022 است.وقتی این همه‌گیری تمام شود، چیزهای زیادی در انتظار است، و با توجه به برنامه‌ریزی رسمی DC برای برنامه‌ریزی انتشار Black Adam، چیز زیادی نمی‌توانیم بخواهیم. از سوی دیگر، داستان از کمیک های کاپیتان مارول الهام گرفته و حول محور زندگی یک ابرشرور می چرخد.

همانطور که گفته شد، راک، دواین جانسون به عنوان بازیگر نقش اول را بر عهده خواهد داشت. علاوه بر این، طرفداران امید زیادی به این نسخه دارند، بالاخره دی سی کامیکس بزرگترین خود را بعد از بتمن منتشر می کند. موارد بیشتری از DC وجود دارد که شامل Justice Society: World War II و The Suicide Squad می شود.
تاریخ انتشار Black Adam
در ایالات متحده، بلک آدام 29 ژوئیه 2022 را به عنوان تاریخ انتشار می بیند. با این حال، پیش از این، تاریخ اکران این فیلم برای امسال در 22 دسامبر 2021 برنامه ریزی شده بود.
دواین جانسون آن را در اینستاگرام گرفت و تاریخ اکران فیلم را در آن زمان فاش کرد.

فیلمبرداری، به هر حال، در آوریل 2021 آغاز شد و در جولای سال آینده آماده پخش می شود.

هیچ کلمه ای در مورد انتشار فیلم در HBO Max یا هر پلتفرم دیگری وجود ندارد. اما ممکن است با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، این احتمال وجود داشته باشد.پخش تیزر

شخصیت‌های زیادی از انجمن عدالت آمریکا وجود دارند که می‌توانند بخشی از فیلم باشند و بنابراین دلیل کافی برای تماشا به ما می‌دهد.
بازیگران Black Adam
دیگر شخصیت‌های DC به غیر از دواین که می‌توانید در خط مقدم انتظار داشته باشید عبارتند از: پیرس برازنان، سارا شاهی، نوح سنتینئو، کوئینتسا سویندل و آلدیس هاج.

سایرین لیست عبارتند از: مو عامر، جیمز کوزاتی مویر، اولی لاتوکفو، مروان کنزاری و بودی سابونگوی.