Realme قرار است با گوشی های جدید با قیمت بیش از 800 دلار (تقریبا 59500 روپیه) وارد بازار گوشی های هوشمند پیشرفته شود. اسکای لی، موسس و مدیر عامل این شرکت، این خبر را در توییتر اعلام کرد که باعث می شود Realme با شرکت هایی مانند اپل و سامسونگ که بر بازار گوشی های هوشمند برتر تسلط دارند، رقابت کند. برادران Realme، Oppo، Vivo و OnePlus - که متعلق به همان شرکت مادر BBK Electronics هستند - نیز سعی کرده‌اند با ارائه‌های متمایز خود، اپل و سامسونگ را در بازار رده بالا به پیش ببرند. با این حال، هر سه شرکت هنوز از نظر جذب جذابیت کافی برای ایجاد تقاضای انبوه برای پرچمداران برتر خود موفق نبوده اند.

Sky Li یک توییت برای اعلام سرمایه گذاری Realme در بازار گوشی های هوشمند رده بالا منتشر کرد. با این حال، او هنوز جزئیات بیشتری را تایید نکرده است، از جمله اینکه دقیقا چه زمانی می‌توانیم اولین گوشی Realme را با برچسب قیمتی بیش از 800 دلار ببینیم.

ریلمی سفر خود را در بازار بسیار رقابتی گوشی های هوشمند در ماه می 2018 آغاز کرد. در ابتدا، این شرکت به عنوان یکی از زیرمجموعه های Oppo وارد بازار شد، اگرچه مدت کوتاهی پس از عرضه اولین مدل گوشی هوشمند خود (Realme 1) از Oppo جدا شد و به عنوان یک شرکت ظاهر شد. برند مستقل

ریلمی تاکنون با گوشی‌های هوشمندی مانند شیائومی (شامل برند فرعی آن ردمی و اسپین‌آف پوکو)، اینفینیکس و سامسونگ رقابت کرده است. 7,499 و تا Rs. 37999. همچنین اخیرا تصمیم گرفت سری Realme X را پایان دهد و سری Realme GT را ارائه دهد که نوید یک تجربه پرچمدار را می دهد.

اگرچه ریلمی هنوز هیچ جزئیاتی در مورد حرکت جدید ارائه نکرده است، اما گزارشی از چین در اوایل این ماه حاکی از آن بود که این شرکت از گوشی پرچمدار جدید خود با قیمت حدود 5000 یوان (تقریباً 58200 روپیه) در اوایل سال آینده رونمایی خواهد کرد.

ریلمی از زمان معرفی خود در بازار گوشی‌های هوشمند، از مجموع 100 میلیون گوشی هوشمند عبور کرده است. بر اساس گزارش شرکت تحلیلی Counterpoint، در سه ماهه دوم سال 2021 نسبت به مدت مشابه سال قبل 135 درصد رشد داشته است. این شرکت همچنین چهارمین فروشنده در میان پنج فروشنده برتر گوشی های هوشمند در هند است. IDC گزارش داد، با این حال، سهم بازار هند در سه ماهه سوم نسبت به سال گذشته پنج درصد کاهش یافت.

ریلمی همچنین با راه‌اندازی 200 فروشگاه انحصاری، حضور آفلاین خود را در هند گسترش داد و برنامه‌هایی برای گسترش آن به 300 فروشگاه در کشور دارد. این فروشگاه ها دارای گوشی های Realme و همچنین لوازم جانبی آن خواهند بود. تا پایان سال 2022، این شرکت در حال برنامه ریزی برای گسترش حضور آفلاین خود در کشور به بیش از 1000 فروشگاه انحصاری است.