Grid Legends با تمام شکوه خود در نمایشگاه تابستان گذشته EA Play Live رونمایی شد.
Codemasters با کمک غول های بازی آمریکایی EA که اخیراً شرکت انگلیسی را در اواخر سال 2020 خریداری کرده است، اقتباسی از بازی شبیه سازی مسابقه طولانی مدت ارائه می دهد.

این مجموعه از سال 2008 در حال اجرا است و سازندگان به دنبال این هستند که بازی را به مسیری کاملاً جدید ببرند، با تاکید بر روایت، سینماتیک و یک خط داستانی جذاب که برخی از چهره‌های معروف زندگی واقعی را در خود جای داده است.
علاوه بر این، سرورهای چندنفره کاملاً قابل شخصی‌سازی با توانایی  قرار دادن ماشین‌های مسابقه‌ای بزرگ در برابر ماشین‌های تک‌نفره سبک و چابک  خواهند بود.

Grid Legends با تمام شکوه خود در نمایشگاه تابستان گذشته EA Play Live رونمایی شد.
Codemasters با کمک غول های بازی آمریکایی EA که اخیراً شرکت انگلیسی را در اواخر سال 2020 خریداری کرده است، اقتباسی از بازی شبیه سازی مسابقه طولانی مدت ارائه می دهد.

Grid Legends یک تجربه رانندگی هیجان‌انگیز و غیرقابل پیش‌بینی از Codemasters و EA Games، ترکیبی از اکشن‌های هیجان‌انگیز موتوراسپرت، تنوع مسابقه باورنکردنی، و داستانی همه‌جانبه است که بازیکن را در قلب اکشن قرار می‌دهد. تریلر رسمی امروزی که ویژگی‌های کاملاً جدید را با میراث ربع قرن تجربه‌های مسابقه‌ای خارق‌العاده ترکیب می‌کند، فصل جدیدی را برای یک سری مسابقه‌ای افسانه‌ای آغاز می‌کند.

تنوع مسابقه ای
در حالی که داستان ما چیزی است که این تریلر را به هم می‌پیوندد، چیزهای بیشتری برای باز کردن وجود دارد - از جمله نگاهی اولیه به برخی از اتومبیل‌هایی که در سال آینده پشت فرمان خواهید بود. در ادامه میراث تنوع مسابقه ای این فرنچایز، بیش از 100 خودرو در Grid Legends حضور خواهند داشت که از تک سرنشینه گرفته تا دکل های بزرگ، تا ماشین های کلاسیک تور کلاسیک و بسیاری دیگر را شامل می شود. منتظر ماشین‌هایی از مجموعه‌ای از دوره‌های ورزش موتوری باشید که در تریلر ما نمونه‌هایی مانند Shelby Cobra 289 FIA، Audi A4 Quattro BTCC، و Aston Martin Valkyrie AMR Pro Concept هستند. با پیشروی در Grid Legends، همه خودروها نیز قابل ارتقا خواهند بود. بیشتر در مورد آن در آینده نزدیک.

این طعم چیزی است که شما مسابقه خواهید داد، اما در مورد جایی که مسابقه خواهید داد چطور؟ سری Grid همیشه در ارائه ترکیبی متنوع از مکان‌های تخیلی واقعی و منحصربه‌فرد برای رقابت عالی بوده است و Grid Legends نیز تفاوتی ندارد. در واقع، حتی بهتر است.
130 مسیر در هنگام راه اندازی در انتظار شما خواهند بود، از جمله مسیرهای نمادین واقعی مانند ایندیاناپولیس، مسیرهای مورد علاقه بازگشت گرید مانند سانفرانسیسکو و پاریس، و مکان های کاملاً جدیدی مانند مسکو و لندن که ممکن است در تریلر مشاهده کرده باشید. چالش‌های مسابقه‌ای که در Grid Legends ارائه می‌شوند، از مسیرهای هدفمند، بیضی‌های پرسرعت، تا خیابان‌های تنگ و پرپیچ و خم، گسترده‌تر از همیشه هستند.

Grid Legends Race Creator
ترکیبات احتمالی ماشین، کلاس و مدار برای یک رویداد Grid Legends به وضوح گسترده است - اما گزینه ها در اینجا متوقف نمی شوند. طبق تقاضای عمومی، رویدادهای Drift بازمی‌گردند، که در تریلر توسط Mitsubishi Lancer Evolution X Drift-Tuned فوق‌العاده به نمایش گذاشته شده است.

همه اینها و موارد دیگر را می توان در ابزار خالق مسابقه ما برای ایجاد رویداد مسابقه رویایی خود استفاده کرد. آیا می‌خواهید به مدت 50 دور با ماشین‌های تک‌نفره در برابر دکل‌های بزرگ، در برف مسابقه دهید؟ در مورد قرار دادن چندین کلاس GT در مسیر برای یک سرعت بارانی در اطراف Brands Hatch چطور؟ به دنبال آن برو. ما ابزارهایی را برای ایجاد مسابقات شگفت‌انگیز در اختیار شما قرار می‌دهیم - و به شما این امکان را می‌دهیم که آن رویدادها را آنلاین کنید و جهان را به چالش بکشید.