لیدی گاگا به پرده بزرگ بازمی گردد. پس از بازی در فیلم A Star Is Born اثر بردلی کوپر که نامزد اسکار شد، این خواننده و بازیگر اکنون در کنار آدام درایور و یکی از بازیگران لیست A در House of Gucci ظاهر می شود که در یکی از مشهورترین خانواده های مد متمرکز است.
این فیلم به کارگردانی ریدلی اسکات، بر قتل نوه طراح مد Guccio Gucci، Maurizio Gucci تمرکز دارد. در اینجا چیزی است که ما تاکنون در مورد فیلم آینده می دانیم.

یک تریلر جدید به ما چیزهای زیادی می دهد لیدی گاگا.
در تریلر دوم فیلم House of Gucci، بینندگان نگاهی اجمالی به تصویر لیدی گاگا از پاتریزیا رگیانی و ازدواج محکوم به فنا با مائوریتزیو گوچی (آدام درایور) دارند. ما احساس می کنیم که این تریلر به سرعت هزاران میم را ایجاد می کند.

گاگا در این فیلم لهجه ایتالیایی خواهد داشت.
اولین تریلر House of Gucci تمام زرق و برق، زرق و برق و درام را که فیلم آینده ریدلی اسکات مطمئناً ارائه خواهد کرد، به نمایش می گذارد. لیدی گاگا با ترسیم و حیله گری خود از پاتریزیا، بدون ذکر لهجه ایتالیایی، نمایش را می دهد.

House of Gucci در 24 نوامبر وارد بازار می شود.

لیدی گاگا نقش همسر سابق مائوریتزیو گوچی را بازی می کند.
به گزارش ددلاین، گاگا نقش پاتریزیا رگیانی، همسر سابق مائوریتزیو را بازی می‌کند که در سال 1995 به اتهام برنامه ریزی برای ترور او محاکمه و محکوم شد. او 18 سال پشت میله های زندان بود تا اینکه در سال 2016 آزاد شد.

خبر انتخاب بازیگران گاگا برای اولین بار در نوامبر 2019 گزارش شد، اما در آوریل 2020، اخباری مبنی بر خرید حقوق این درام توسط MGM منتشر شد که قرار است در روز شکرگزاری امسال نمایش داده شود. ریدلی اسکات (بیگانه، بلید رانر، تلما و لوئیز) به همراه همسرش جیانینا اسکات هدایت فیلم و تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده خواهند داشت. روبرتو بنتیوگنا فیلمنامه را بر اساس کتاب سارا گی فوردن به نام The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed خواهد نوشت.

خانه گوچی: داستانی هیجان انگیز از قتل، جنون، زرق و برق، و طمع
گاگا در کنار آدام درایور بازی می کند.
زمانی که لیدی گاگا عکسی از مجموعه فیلم House of Gucci با حضور او و آدام درایور به اشتراک گذاشت، اینترنت، به طور قابل‌توجهی، غوغا شد. از ژاکت کشباف او گرفته تا ظاهر سنگین جواهرات او که الهام گرفته از دهه 80 بود، جزئیات کامل بودند و سر و صدای فیلم بلافاصله بالا گرفت.

دیگر بازیگران ار ستاره های هالیوود هستند.
خانه گوچی چند ستاره مشهور از جمله آل پاچینو، جرد لتو و جرمی آیرونز را در خود دارد. جک هیوستون، ریو کارنی، کامیل کاتین، اوا مور، یوسف کرکور و فلورانس اندروز این فهرست را تکمیل می کنند.
لباس ها همه چیز هستند.
چندین عکس پاپاراتزی از مجموعه فیلم House of Gucci بیرون آمده است، و به جرات می توان گفت که بینندگان با مد رترو و اجراهای باورنکردنی خیره خواهند شد.