درباره فیلم Encanto (2021)
Encanto داستان یک خانواده منحصر به فرد به نام Madrigals است که در کوه های کلمبیا در خانه ای جادویی در یک شهر رنگارنگ در انکانتو پنهان زندگی می کنند. یک انیمیشن کمدی موزیکال فانتزی آمریکایی، حول محور میرابل (استفانی بئاتریز)، یک نوجوان 15 ساله معمولی می چرخد که در تلاش برای یافتن جایگاه خود در خانواده اش است، زیرا او تنها کسی است که در خانه هیچ قدرت جادویی ندارد.

ncanto جدیدترین فیلم انیمیشنی است که اواخر امسال به سینماها می آید. استفانی بئاتریز از بروکلین ناین ناین بازیگران را رهبری می کند و این فیلم حتی آهنگ هایی از لین مانوئل میراندا از همیلتون را به نمایش می گذارد.
نیوزویک همه چیزهایی را که باید در مورد Encanto بدانید، از جمله تاریخ انتشار، بازیگران، تریلر، طرح داستان و موارد دیگر دارد.

Encanto در تاریخ چهارشنبه ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ در سینماهای ایالات متحده اکران خواهد شد.
استفانی بئاتریز صداپیشه شخصیت اصلی انکانتو میرابل است که به عنوان یک دختر 15 ساله عادی به تصویر کشیده می شود که در تلاش برای یافتن جایی در خانواده جادویی خود است.

بئاتریز در بیانیه مطبوعاتی گفت: "میرابل یک شخصیت واقعاً بامزه و دوست داشتنی است که عمیقاً مشتاق چیزهای بیشتری است. او همچنین نمی ترسد از آنچه می داند درست است دفاع کند - چیزی که من بسیار دوست دارم و با آن ارتباط دارم."

او افزود: من از طرف پدرم کلمبیایی هستم و بازی در این نقش من را سرشار از غرور می کند.
ستاره NCIS ویلمر والدراما و دایان گوئررو از Orange Is the New Black به Beatriz می پیوندند.
بازیگر کلمبیایی آنجی سپدا نیز در کنار رنزی فلیز از فراریان مارول و کارولینا گایتان، ستاره نارکوس ظاهر خواهد شد.
ماریا سیسیلیا بوترو نیز در Encanto در کنار جسیکا دارو و مائورو کاستیو ظاهر می شود.

تریلر شخصیت های فیلم را بدون هیچ دیالوگی معرفی می کند که با خوشحالی در اطراف شهر انکانتو می رقصند.

در اواخر تریلر، بینندگان میرابل را ملاقات می کنند که یک تحویل ویژه دریافت می کند.
مردی به شوخی می گوید: "من به تو هدیه ویژه دادم، زیرا تو تنها بچه ای هستی که هیچ هدیه ای ندارد. من آن را "غیر خاص-خاص" می نامم زیرا هیچ هدیه ای نداری!"
تریلر به این موضوع اشاره می کند: "به Casa Madrigal خوش آمدید. جایی که همه چیز استثنایی، خارق العاده و جادویی به جز Mirabel."