سونی پیکچرز اعلام کرده است که تریلر مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در چهارشنبه 17 نوامبر منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود که به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیل و تلوگو در دسترس باشد، درست مانند تیزر تریلر ماه اوت که رکورد تماشای ۲۴ ساعته Avengers: Endgame را شکست. زمان دقیق انتشار تریلر جدید Spider-Man: No Way Home سه شنبه، 16 نوامبر، ساعت 5:30 بعد از ظهر به وقت PT / 8:30 بعد از ظهر به وقت شرقی در ایالات متحده است — که به چهارشنبه، 17 نوامبر، ساعت 7 صبح به وقت IST اینجا در هند ترجمه می شود. سومین ورودی از مجموعه مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول، مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، پیتر پارکر (تام هالند) را در یک خط داستانی چند وجهی گرفتار می‌یابد - با حضور شخصیت‌های شرور (و احتمالاً قهرمانان) از فیلم‌های مرد عنکبوتی گذشته - پس از طلسم بازیگران. توسط دکتر استرنج (بندیکت کامبربچ) برای حفظ هویت پیتر به خطا می رود.

«T-minus 24 ساعت تا زمانی که بتوانید ببینید آن‌ها چه چیزی را تماشا می‌کنند. تریلر جدید #SpiderManNoWayHome فردا. SpiderManMovie، سونی پیکچرز در توضیحی در کنار یک ویدیوی نیم دقیقه‌ای از تام هالند، زندایا و جیکوب باتالون، اعضای بازیگران Spider-Man: No Way Home در واکنش به تریلر جدیدی که ظاهراً روی لپ‌تاپ می‌بینند، نوشتند. هیچ راهی برای تشخیص قطعی وجود ندارد که آیا سه نفر مرد عنکبوتی واقعاً تماشا می‌کنند یا فقط واکنش جعلی به یک صفحه خالی نشان می‌دهند. به نظر من واکنش نهایی باتالون بیش از همه ساخته شده است. بقیه آن از تشویق و فریاد تشکیل شده است، مگر اینکه Zendaya ظاهراً به باتالون برای شیرین کاری تبریک می گوید. ما فقط باید تا چهارشنبه صبر کنیم تا بفهمیم آنها در مورد چه چیزی صحبت می کنند.

علاوه بر هالند در نقش پیتر پارکر، کامبربچ در نقش دکتر استرنج، زندایا در نقش ام‌جی علاقه‌مند به پیتر، و باتالون در نقش بهترین دوستش ند لیدز، در فیلم Spider-Man: No Way Home نیز جان فاورو در نقش راننده-بادیگارد سابق تونی استارک، هپی هوگان، بازی می‌کند. همچنان از پارکر مراقبت می کند، ماریسا تومی در نقش می پارکر عمه پارکر، جی بی اسموو به عنوان معلم مدرسه پارکر، جولیوس دل، تونی رولوری در نقش همکلاسی پارکر و رقیب یوجین تامپسون، انگوری رایس در نقش بتی برانت دوست دختر سابق لیدز، و معلم هانیبال بورچس، هانیبال کورس ، JK سیمونز در نقش مجری دیلی باگل، جی. جونا جیمسون، بندیکت وانگ در نقش وانگ، مربی و دوست جادوگر همکار استرنج، آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس (از مرد عنکبوتی 2) و جیمی فاکس در نقش الکترو (از مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2) در نقش الکترو.
Spider-Man: No Way Home در تاریخ 17 دسامبر در سینماهای هند و سراسر جهان اکران می شود.