ارواح اینجا هستند تا بمانند. «شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ» در پیش نمایش های پنجشنبه 4.5 میلیون دلار فروش داشت.
انتظار می‌رود که دنباله‌ی ترسناک سونی در مجموع حدود 27 تا 30 میلیون دلار در سه روز فروش داشته باشد و در جایگاه اول باکس آفیس داخلی نسبت به فیلم‌های دیگر «شاه ریچارد» از برادران وارنر و «C'mon C» از A24 قرار گیرد. دوشنبه.» در 3450 مکان افتتاح شد و آماده است تا در تعطیلات شکرگزاری به خوبی بازی کند.

آخرین ورودی مجموعه «شکارچیان ارواح» به دنبال گروه جدیدی از شخصیت‌ها از جمله پل راد، مک‌کنا گریس، فین ولفهارد و Carrie Coon است که خود را در مرکز فعالیت‌های لرزه‌ای فراطبیعی در شهر کوچکی در اوکلاهاما می‌بینند. راد نقش گری گروبرسون، یکی از طرفداران Ghostbusters اصلی و یک فراروان‌شناس آماتور را بازی می‌کند، و گریس، ولفهارد و Carrie Coon خانواده جدیدی در شهر هستند که ارتباط مخفیانه‌ای با باند اصلی شکارچی ارواح دارند. با کمک چند بسته پروتونی دوباره کشف شده، تله ارواح و Ectomobile، همه آنها با هم کار می کنند تا بر تهدید فوق طبیعی شهر غلبه کنند. بیل موری، دن آیکروید و ارنی هادسون نیز در نقش‌های پیتر ونکمن، ری استانتز و وینستون زدرمور بازی می‌کنند.

در اکران‌های اخیر، واکنشی پرشور به فیلم Ghostbusters: Afterlife از سوی مطبوعات محلی دریافت شده است

پس از تلاش سونی برای راه اندازی مجدد Ghostbusters در سال 2016 با بازیگران اصلی زن، این استودیو از IP دست نکشید و در نهایت دنباله ای کاملاً جدید به کارگردانی جیسون رایتمن به نام Ghostbusters: Afterlife را منتشر کرد که از آن محافظت کرده است. یک اکران در سینما در سراسر همه گیری.«شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ» سونی پیکچرزروسای نمایشگاه در CinemaCon برای این فیلم دیوانه شدند، فیلمی که گفته می‌شود در بین بازیگران بچه‌اش حساسیتی شبیه به استیون اسپیلبرگ دارد - که یکی از آنها از نوادگان دکتر اگون اسپنگلر هارولد رامیس از فیلم‌های اصلی دهه 1980 است. بیل موری، دن آیکروید، ارنی هادسون، سیگورنی ویور و آنی پاتس، دامپزشکان فرانچایز نیز بازگشته اند.

داستان مرتبط نقد و بررسی «شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ»: جیسون ریتمن اختراع مجدد هوشمندانه و سرگرم کننده ای را ارائه می دهد که این فرانچایز محبوب منتظر آن بود سونی به طور محافظه کارانه 27 تا 28 میلیون دلار برای آخر هفته ایالات متحده / کانادا پیش بینی کرده است. رقبای صنعت 30 تا 35 میلیون دلار از 4300 سینما می بینند. اکران خارج از کشور در بریتانیا، آلمان، ایتالیا، آمریکای لاتین (از جمله برزیل و مکزیک)، بنلوکس، سوئد و دانمارک ادامه دارد و شروع جهانی این فیلم می تواند به 45 میلیون دلار برسد. همانطور که ضرب المثل می گوید، Ghostbusters یک ملک خانگی است، نه در خارج از کشور. پیش نمایش های ایالتی از ساعت 4 بعد از ظهر شروع می شود. پنجشنبه در 3450 سینما. سونی تمام فایل‌های آی‌مکس و پی‌دی‌اف را در مجموعه افتتاحیه عکس در ایالات متحده/کانادا خواهد داشت. در حال حاضر، Ghostbusters: Afterlife 66% تازه در Rotten Tomatoes از 89 بررسی است. این بهتر از 59٪ Rotten از Ghostbusters II در سال 1989 و تحت امتیاز RT برای راه اندازی مجدد Paul Feig 2016 (74٪ تأیید شده تازه) و البته نسخه اصلی 1984 است که 97٪ دارای گواهینامه تازه است. نسخه فیگ با بازی ملیسا مک کارتی، کریستن ویگ، کیت مک‌کینون و لزلی جونز با قیمت 46 میلیون دلاری داخلی با هزینه تولید 144 میلیون دلاری قبل از P&A شروع شد و 2.79 برابر از B+ CinemaScore با قیمت 128.35 میلیون دلار داخلی و 229.1 میلیون دلار در سراسر جهان به فروش رسید. این نسخه جدید توسط جیسون ریتمن و گیل کنان با بازی فین ولفهارد، مککنا گریس، کری کون، لوگان کیم و پل راد ساخته شده است و هزینه آن قبل از P&A 75 میلیون دلار گزارش شده است.

جیسون ریتمن، پسر کارگردان ایوان ریتمن، که دو فیلم اول «شکارچیان ارواح» را در سال‌های 1984 و 1989 کارگردانی کرد، برای قسمت جدید از پدرش می‌گیرد. در یک گردهمایی مطبوعاتی، رایتمن به ورایتی گفت که در ابتدا با ایده کارگردانی یک «شکارچیان ارواح» جدید مخالفت کرد و گفت که «از برداشتن بسته پروتون می‌ترسید». او افزود: «اما این چیزی است که این فیلم به آن تبدیل شد. «شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ» درباره خانواده‌ای است که شجاعت پیدا کردن بسته پروتون را پیدا می‌کنند.» رایتمن گفت که دخترش الهام بخش شخصیت گریس بوده است، قهرمان اصلی که عاشق علم و جناس است. ریتمن گفت: «فکر نمی‌کنم بچه‌ای در صحنه فیلمبرداری «شکارچیان ارواح» بودم و این یک فیلم درباره جوانانی است که آن تجهیزات را برمی‌دارند و می‌بینند که چگونه کار می‌کند. "این تصادفی نیست که من یک دختر 12 ساله دارم و مرکز این داستان یک دختر 12 ساله باهوش است که دانشمندی است که از شکار ارواح به عنوان راهی برای جلوگیری از بیگانه بودن استفاده می کند. راهی برای قهرمان شدن پیدا کن.»