سونی پیکچرز اینترتینمنت تریلر جدیدی از Resident Evil: Welcome to Raccoon City، فیلم لایو اکشن بعدی بر اساس فرنچایز محبوب بازی های ویدئویی ترسناک، قبل از اکران این فیلم در ۲۴ نوامبر در سینماها منتشر کرده است.این فیلم که یک راه‌اندازی مجدد برای قسمت فیلم این فرنچایز است، به نظر می‌رسد که مملو از نشانه‌های Resident Evil باشد. در شهر راکون اتفاق می‌افتد، کلر ردفیلد، لئون کندی، جیل ولنتاین و کریس ردفیلد نقش‌آفرینی می‌کنند. فرار از زامبی ها در یک عمارت شبح وار. (حتی قسمتی در تریلر وجود دارد که یک سگ زامبی پنجره را می شکند.)

به عنوان اقتباسی «بسیار وفادار» از سری Resident Evil، به شهر راکون خوش آمدید، طرفداران بازی های ویدیویی را در لبه صندلی های خود داشته است.
به هر حال، همه ما می دانیم که اقتباس های بازی های ویدیویی در صفحه بزرگ چگونه کار می کنند.
اکنون، قبل از انتشار مورد انتظار راکون سیتی در هفته آینده، اولین واکنش‌ها به «داستان اصلی» بلندمرتبه در حال مشاهده است – و اجماع اگر نگوییم کمی خاموش است، مثبت است.
خبر خوب این است که فیلم جدید Resident Evil "به طور باورنکردنی به بازی ها وفادار است" و مطمئناً اوقات خوشی را برای تماشاگران فیلم فراهم می کند. خبر بد؟ خب، این «ترس یا تنش» را که بازی در طول سال‌ها ارائه کرده کاملاً مطابقت ندارد.

به کارگردانی و نویسندگی یوهانس رابرتز "رزیدنت ایول: به شهر راکون خوش آمدید" فیلم ترسناکی است که راه اندازی مجدد حماسه بازی ویدیویی Capcon و همچنین هفتمین عنوان حماسه فیلم با الهام از آن را به نمایش می گذارد.

Resident Evil:  تاریخ انتشار

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  از 25 نوامبر 2021 در سینماهای ایتالیا اکران خواهد شد.

این داستان در سال 1998 اتفاق می افتد، این داستان اصلی رازهای عمارت اسرارآمیز اسپنسر و شهر بدبخت راکون را بررسی می کند.

در RESIDENT EVIL: به شهر راکون خوش آمدید، جایی که زمانی مقر غول دارویی شرکت آمبرلا، شهر راکون بود، اکنون شهری در حال مرگ در غرب میانه است. خروج این شرکت شهر را به یک سرزمین بایر تبدیل کرده است که شر بزرگی در زیر سطح آن نهفته است. هنگامی که این شر آزاد می شود، گروهی از بازماندگان باید با هم کار کنند تا حقیقت پشت شرکت آمبرلا را کشف کنند و زنده بمانند.

 گروه بازیگران

کایا اسکودلاریو در نقش کلر ردفیلد    

 هانا جان کامن در نقش جیل ولنتاین   

  رابی آمل در نقش کریس ردفیلد  

   تام هاپر در نقش آلبرت وسکر  

   آوان جوگیا در نقش لئون اس کندی  

   دونال لوگ در نقش برایان آیرونز 

    نیل مک دونا در نقش ویلیام بیرکین  

   لیلی گائو در نقش آدا ونگ   

  چاد روک در نقش ریچارد آیکن  

  مارینا مازپا در نقش لیزا ترور