ساعت هوشمند Noise X-Fit 1 در هند رونمایی شد. این ساعت هوشمند در فهرست آمازون هند قرار دارد و قرار است از 26 نوامبر به فروش برسد. Noise X-Fit 1 دارای صفحه ای مستطیلی شکل، یک دکمه در کناره و یک بند سیلیکونی است. این ساعت هوشمند بسیار سبک وزن است و تنها 30 گرم وزن دارد. دارای روکش فلزی است و یک مانیتور SpO2 برای ردیابی سطح اکسیژن خون تعبیه شده است. Noise X-Fit 1 ادعا می کند که تا 10 روز عمر باتری را نیز ارائه می دهد.

Noise X-Fit 1 جدید در هند قیمتی معادل روپیه دارد. 2999. گفته می شود که این «قیمت راه اندازی ویژه» این ابزار پوشیدنی است که MRP آن برای روپیه تنظیم شده است. 5999. این ساعت هوشمند در فهرست آمازون هند قرار گرفته و در دسترس بودن آن در سایت تجارت الکترونیک را تایید می کند. ساعت هوشمند Noise X-Fit 1 در قاب فلزی نقره ای و مشکی عرضه شده است و دارای گزینه های بند سیلیکونی سفید و مشکی است. فروش آن در 26 نوامبر ساعت 10 صبح IST آغاز می شود.

مشخصات Noise X-Fit 1
ساعت هوشمند Noise X-Fit 1 دارای صفحه نمایش 1.52 اینچی IPS TruView با نسبت صفحه نمایش به بدنه 86 درصد، وضوح 360x400 پیکسل و تراکم پیکسلی 354ppi است. دارای بند سیلیکونی با بسته شدن سگک سنتی برای بستن ایمن روی مچ دست. این پوشیدنی با وزن 30 گرم و روکش فلزی نازک 9 میلی متری فهرست شده است. این پوشیدنی قادر است سطح اکسیژن خون SpO2، ضربان قلب 24x7 و حتی خواب را کنترل کند. Noise X-Fit 1 قادر به نظارت بر سطوح استرس است و در مجموع 15 حالت ورزشی را ادغام می کند.

Noise X-Fit 1 دارای بیش از 100 صفحه ساعت قابل تنظیم و مبتنی بر ابر است. از ویژگی های دیگر می توان به پاسخ سریع و DND هوشمند اشاره کرد. این ابزار پوشیدنی دارای باتری 210 میلی آمپر ساعتی است که ادعا می کند تا 10 روز دوام می آورد. همچنین دارای IP68 ضد آب است.

در مورد ویژگی های هوشمند، گفته می شود که ساعت دارای ویژگی پاسخ سریع است که به شما امکان می دهد از طریق چند پاسخ سریع از قبل بارگذاری شده به هر پیام دریافتی پاسخ دهید. همچنین دارای ویژگی DND هوشمند است که اعلان را خاموش می کند.در نهایت، از نظر عمر باتری، Noise X-Fit 1 دارای باتری 210 میلی آمپر ساعتی است که با یک بار شارژ تا 10 روز دوام می آورد. ساعت را می توان با کابل مغناطیسی دو پین موجود شارژ کرد.نویز در حال حاضر پیشروترین تولیدکننده ساعت هوشمند هند با 25 درصد سهم بازار است و پس از آن Boat با سهم 24 درصدی قرار دارد.