آخرین بسته الحاقی Hearts of Iron IV، No Step Back، در حال حاضر منتشر شده است و این می تواند به راحتی یکی از نسخه های نهایی بازی جنگ WW2 باشد. اگر از من بپرسید که کمی بیش از حد است، زیرا HOI4 در حال حاضر محبوب ترین بازی استراتژیک بزرگ پارادوکس است.

خود گسترش تا حد زیادی بر به‌روزرسانی‌های Focus Tree برای اتحاد جماهیر شوروی، لهستان، و کشورهای بالتیک لیتوانی، لتونی و استونی متمرکز است. همچنین ویژگی‌های اضافی وجود دارد که بر روی جنبه‌های رایگان جدید ساخته می‌شوند، مانند مکانیک‌های تامین فردی که در بالای تعمیرات اساسی تدارکات رایگان ساخته می‌شوند، و یک طراح تانک شبیه به طراح کشتی که در توسعه Man the Guns گنجانده شده است.
از آنچه تاکنون بازی کرده‌ایم، نه تنها مکانیک‌های جدید سرگرم‌کننده هستند، بلکه به نظر می‌رسد که بازی WW2 به لطف یکسری به‌روزرسانی‌های پشت صحنه، روان‌تر اجرا می‌شود. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که این کار با متای بازی جنگی چه می کند، و ممکن است برای یادگیری مجدد نحوه عملکرد همه چیز به کمک نیاز داشته باشید. صحبت از کمک شد، اکنون مجموعه ای از ویدیوهای آموزشی کاملاً جدید برای مکانیک های فردی معرفی شده است که می توانید آنها را در بازی تماشا کنید تا خود را به سرعت بالا ببرید.

اکنون زمان بسیار خوبی برای بررسی Hearts of Iron IV است، اگرچه مطمئن شوید که متوجه شده‌اید به کدام بسته‌های DLC Hearts of Iron 4 برای دریافت تجربه کامل نیاز دارید.

حتی اگر به جنگ در اروپای شرقی علاقه ندارید، حتی بدون گام به عقب هم لزوماً "باید" نیست، اگرچه  گمان می شود که افسران جدید و برخی دیگر از مکانیک‌های خوش دست دیگر بسیار فریبنده باشند. 

تاریخ انتشار: 23 نوامبر 2021