1. BATTLEFIELD MOBILE
Battlefield Mobile جدیدترین سری بازی های FPS است و در سال آینده 2022 منتشر خواهد شد. این یک Battle Pass و سایر موارد بازگشایی نیز خواهد داشت. Battlefield Mobile هنوز در حال توسعه است و برای اجرا بر روی مجموعه ای از دستگاه های تلفن همراه در حال بهبود است. این تست پخش به صراحت برای دستگاه های تلفن همراه دارای Android نسخه 7.0 و بالاتر در دسترس است.

2.GTA TRILOGY – نسخه قطعی

Rockstar Games تایید کرده است که Grand Theft Auto III، Vice City و San Andreas هر کدام بازسازی HD دریافت می کنند. GTA Trilogy از جمله بهبودهای گرافیکی و بهبودهای گیم پلی مدرن برای هر سه عنوان ارتقا خواهد یافت، در حالی که با ظاهر و حس مثال زدنی اولین ها مطابقت دارد.
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در نیمه اول سال 2022 برای iOS و اندروید منتشر خواهد شد.

3. فانتزی نهایی VII: اولین سرباز
اسکوئر انیکس Final Fantasy VII The First Soldier را یک بازی جدید بتل رویال برای دستگاه‌های اندروید و iOS معرفی کرده است. بازی قبل از داستان FinalFantasy VII اتفاق می‌افتد که در آن بازیکن نقش یک سرباز را بر عهده می‌گیرد و با یک غوغا چند نفره در Midgar شهر Shinra مبارزه می‌کند تا چیزهای مختلفی را برای تقویت خود و کسب تاج به دست آورد.Final Fantasy VII The First Soldier در نوامبر 2021 به طور رسمی برای iOS و Android پخش خواهد شد.

4. WARFRAME MOBILE
Warframe Mobile یک MMORPG علمی تخیلی با جمع آوری و تطبیق تجهیزات به عنوان سرگرمی اصلی است. در راه اندازی TENNOCON 2021 Warframe، توسعه دهندگان این بازی عملکرد Warframe را در بخش موبایل نشان دادند و دستاورد جدید خود در شکستن محدودیت های هر پلتفرم را به اشتراک گذاشتند.
در حال حاضر هیچ تاریخی برای راه اندازی Warframe در دستگاه های تلفن همراه وجود ندارد.

5. AUTO CHESS MOBA
لورینگ لی، مدیر عامل لانه اژدها، از بهبود اثر دیگری به نام "Auto Chess MOBA" خبر داد. مدیر عامل لی اشاره کرد که عدم توسعه غیربازی از طریق پرداخت به برد یا صورتحساب پایه و اساس نجابت است و عناصری وجود دارند که نیازی به توضیح بیشتر در MOBA ندارند. او افزود که واقعاً منصفانه است که از این فراتر رفته و عمق استخر قهرمان را به طور عادلانه اجرا کنیم.