این فیلم انیمیشنی در دنیایی اتفاق می‌افتد که پر از حیوانات انسان‌نما بود و به دنبال یک صاحب تئاتر مبارز بود که تصمیم به برگزاری مسابقه خوانندگی گرفت و فرصتی هیجان‌انگیز را برای حیوانات مختلف از هر طبقه‌ای فراهم کرد تا رویاهای خود را محقق کنند. این موسیقی فوق‌العاده بیش از 60 آهنگ معروف را در طول فیلم اجرا کرد و اکنون داستان و موسیقی متن کاملاً جدیدی با "Sing 2" در راه است

تاریخ انتشار Sing 2 

«Sing 2» در ابتدا قرار بود در روز کریسمس سال گذشته روی پرده سینماها برود، اما همه‌گیری COVID-19 باعث شد این فیلم به اکران تابستان 2021 بازگردد. وقتی بهار 2020 فرا رسید، فیلم دوباره به تاریخ اکران تعطیلات بازگردانده شد، این بار در 22 دسامبر 2021.

"Sing 2" دنباله انیمیشن کمدی خانوادگی موفق ایلومینیشن اینترتینمنت "Sing" است که بیش از 634 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش کرد. کوالا باستر مون که همیشه خوش‌بین بود، پس از سروصدا در تئاتر نیومون، می‌خواهد با خلق صحنه‌های فوق‌العاده خیره‌کننده‌ای در تئاتر عظیم کریستال تاور در شهر پر زرق و برق ردشور، همه چیز را به سطح بعدی برساند. اما او برای متقاعد کردن مدیران بزرگ به او و دوستان حیوان با استعدادش کمک می کند تا نمایش را به نمایش بگذارند، و تنها شانس آنها برای تحقق آن این است که منزوی ترین ستاره راک جهان را متقاعد کنند تا به آنها بپیوندد.

Sing 2 خلاصه داستان

 خلاصه رسمی "Sing 2" آمده است:     باستر (متیو مک‌کانهی) تئاتر ماه نیومون را به یک اثر محلی تبدیل کرده است، اما باستر چشمش به یک جایزه بزرگتر است: نمایش جدید در تئاتر برج کریستال در شهر پر زرق و برق ردشور.     اما بدون هیچ ارتباطی، باستر و بازیگرانش - از جمله خوک مادر خجالتی رزیتا (ریس ویترسپون)، خارپشت راکر اش (اسکارلت جوهانسون)، گوریل جدی جانی (تارون اگرتون)، فیل خجالتی مینا (توری کلی) و البته تحریک کننده خوک گانتر (نیک کرول) - باید مخفیانه به دفاتر سرگرمی کریستال معروف جهانی که توسط گرگ غول بی رحم جیمی کریستال (برنده جایزه امی بابی کاناواله) اداره می شود، برود.     در تلاشی ناامیدانه برای جلب توجه آقای کریستال، گانتر به طور خودجوش ایده ظالمانه‌ای را مطرح می‌کند که باستر به سرعت آن را اجرا می‌کند، و قول می‌دهد که در نمایش جدید آن‌ها، اسطوره لایون راک، کلی کالووی (بونو) بازی کند. مشکل اینجاست که باستر هرگز با کلی، هنرمندی که بیش از یک دهه پیش پس از از دست دادن همسرش خود را از دنیا دور کرد، ملاقات نکرده است. حتی بدتر از آن، باستر متوجه نشده است که آقای کریستال یک گانگستر خود محور است که ترجیح می دهد کسی را از پشت بام یک ساختمان رها کند تا اینکه به او دروغ گفته شود.     همانطور که گانتر به باستر کمک می کند تا یک شاهکار تئاتری خارج از این دنیا را رویاپردازی کند و فشار (و تهدیدات شوم) از طرف مستر کریستال بالا می رود، نقش اصلی رزیتا در نمایش از بین می رود و به پورشا، دختر لوس آقای کریستال سپرده می شود. بازیگر نقش هنرمند نامزد جایزه گرمی، هالسی. باستر که از نجات نمایش و زندگی خود ناامید است، تلاشی را برای یافتن کلی و متقاعد کردن او برای بازگشت به صحنه آغاز می کند.     چیزی که به عنوان رویای موفقیت بزرگ شروع می شود، به یادآوری احساسی قدرت موسیقی در شفای شکسته ترین قلب ها تبدیل می شود.

برای یک فیلم خانوادگی که فقط چند روز قبل از کریسمس اکران می شود، این چیز زیادی است. اما اگر چیزی وجود داشته باشد که تعطیلات را بسیار لذت‌بخش‌تر می‌کند، یادآوری مرگ و میر بچه‌ها، دشواری‌های مسیریابی در یک جامعه سرمایه‌داری است، و اینکه چگونه همه آزمایش‌ها و مصیبت‌های باقی مانده زندگی اهمیتی نمی‌دهند که بتوانید مثل یک فرشته آواز بخوانید. 

Sing 2 بازیگران

"Sing 2" بسیاری از بازیگران را از فیلم اصلی باز می گرداند. متیو مک‌کانهی در نقش کوالا باستر مون همراه با خوک مادر رزیتا (ریس ویترسپون)، خارپشت راکر اش (اسکارلت جوهانسون)، گوریل جدی جانی (تارون اگرتون)، فیل خجالتی مینا (توری کلی)، و تحریک کننده خوک گانتر (نیک کرول) بازمی‌گردد.اعضای جدید بازیگران عبارتند از: بونو، رهبر گروه U2 در نقش شیر راکر افسانه‌ای، کلی کالووی (در بالا)، بابی کاناواله در نقش غول بی‌رحم گرگ کریستال انترتینمنت، هالسی در نقش پورشا دختر خراب آقای کریستال، و صداپیشگی فارل ویلیامز، نیک آفرمن، لتیتیا رایت، ای. آندره، چلسی پرتی و گارث جنینگز در نقش های دیگر.

Sing 2 کارگردان، نویسنده

«آواز 2» به نویسندگی و کارگردانی گارث جنینگز، نویسنده و کارگردان فیلم اول ساخته شده است. جنینگز پیش از این کارگردانی اقتباسی از «راهنمای هیچ‌هیکر برای کهکشان» و عزیزم مستقل «پسر رامبو» را بر عهده داشت.واقعیت جالب: گارث جنینگز سابقه ایفای نقش های کوچک در سه گانه کورنتو اثر ادگار رایت را دارد. در "Shaun of the Dead" او به عنوان "Fun Dead" Zombie شناخته می شود، در "Hot Fuzz" او یک معتاد به کرک است و در "The World's End" نقش مردی را در میخانه پنجم بازی می کند. جنینگز همچنین سابقه کارگردانی موزیک ویدیوهای Fatboy Slim، REM، Radiohead و Vampire Weekend را دارد.

همه حیوانات آوازخوان مورد علاقه شما دوباره بازگشتند. و این بار آنها در تلاش هستند تا بهتر ظاهر شوند.