Teenage Mutant Ninja Turtles بالاخره با بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge به بازی های ویدیویی بازگشتند.
در دوره 16 بیتی یکپارچهسازی با سیستمعامل، کونامی چند بازی کلاسیک آرکید beat ‘em up بر اساس فرنچایز تولید کرد. مشهورترین و ستوده شده ترین آنها لاک پشت ها در زمان است. متأسفانه، در حالی که فرنچایز TMNT با برنامه‌های تلویزیونی، کمیک و فیلم‌های جدید مرتبط باقی مانده است، بازی‌های اخیر مانند Out of the Shadows و PlatinumGames’ Mutants در منهتن فاقد کیفیت بودند.

خوشبختانه، بازی بعدی Teenage Mutant Ninja Turtles شبیه یک بازگشت خوب و لذت بخش از توسعه دهندگانی است که روی بازی عالی Scott Pilgrim vs. The World و ناشر Streets of Rage 4 کار کرده اند.
در اینجا همه چیزهایی است که در مورد لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان می‌دانیم: انتقام شردر پس از اعلام آن در بهار ۲۰۲۱ و حضور در گیمزکام Opening Night Live.

تاریخ انتشار TMNT: Shredder's Revenge چه زمانی است؟

در حال حاضر، Shredder's Revenge یک پنجره انتشار در سال 2022 دارد. این پنجره انتشار زمانی تایید شد که Dotemu بازی را در Gamescom Opening Night Live به نمایش گذاشت. در ابتدا قرار بود در سال 2021 منتشر شود اما به دلایل نامعلومی به تعویق افتاد. بنابراین امیدواریم که نیازی نباشد که برای سال 2022 خیلی منتظر بمانیم.

آیا تریلر TMNT: Shredder's Revenge وجود دارد؟
سه تریلر وجود دارد، و همه آنها فوق العاده هستند.
در Gamescom Opening Night Live، یک تریلر اکشن دریافت کردیم. تأیید می کند که April O'Neil یک شخصیت قابل بازی است، برخی از اقدامات تیمی را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که چگونه پیتزا یک آیتم شفابخش است. آن را در زیر بررسی کنید:
اگر می‌خواهید بیشتر ببینید، تریلر فاش‌شده بازی بیش از یک دقیقه انیمیشن کاملاً جدید دارد که به وضوح از کارتون کلاسیک TMNT دهه 80 الهام گرفته شده است. حتی یک ریمیکس از آهنگ تم کلاسیک آنها توسط مایک پاتون از Faith No More نیز دارد:
اگر TMNT بیشتری می خواهید، تریلر دوم در آوریل 2021 در جریان نمایشگاه Indie World نینتندو منتشر شد و صرفاً بر نمایش گیم پلی استاندارد تمرکز دارد. می توانید آن را در زیر بررسی کنید:
مطمئناً یادآور بازی های کلاسیک sidescrolling beat ‘em ups به بهترین شکل ممکن است. پیکسل آرت نیز در حرکت بسیار روان و زیبا به نظر می‌رسد، اگرچه تریلر گیم‌پلی هنوز هم زیاد می‌پرد. بنابراین، TMNT: Shredder's Revenge در کدام پلتفرم ها در دسترس خواهد بود؟

آیا TMNT: Shredder’s Revenge یک نینتندو سوییچ انحصاری است؟
از آوریل 2021، Dotemu و Tribute Games تنها تایید کرده اند که این بازی برای PC و Nintendo Switch عرضه می شود. زمانی که Dotemu برای اولین بار Shredder's Revenge را در ماه مارس معرفی کرد، توضیحات پلتفرم «کامپیوتر و کنسول‌ها» حتی مبهم‌تری داشت و یک نماینده روابط عمومی به Inverse گفت که پلتفرم‌های خاصی در آینده معرفی خواهند شد.
در طی ارائه آوریل نینتندو، این مورد برای سوییچ تایید شد. بنابراین به نظر می رسد که باید انتظار داشته باشیم که بازی در ابتدا انحصاری Switch باشد و امیدوار باشیم که در آینده برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X، Stadia، Luna یا موبایل عرضه شود. اگر پورت های بیشتری تایید شود، این پست را به روز خواهیم کرد.

داستان TMNT: Shredder's Revenge
در حالی که تمرکز در بازی‌های beat ‘em up بیشتر بر روی گیم‌پلی است، Shredder's Revenge همچنین داستان جدیدی را با تیم TMNT روایت می‌کند که آنها با Shredder، Krang، Bebop، Rocksteady و Foot Clan مبارزه می‌کنند تا آخرین طرح خود را متوقف کنند.
لئوناردو، رافائل، دوناتلو، میکل آنژ و اپریل اونیل همگی قابل بازی هستند، و اگر کیسی جونز یا شردر به این مبارزه بپیوندند تعجب نخواهیم کرد.
سازندگان قول می‌دهند که بازی از مکان‌های نمادین بسیاری از تاریخ این فرنچایز بازدید خواهد کرد، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که با قبیله پا در شهر نیویورک، فاضلاب‌ها و حتی Dimension X مبارزه کنید.

توسعه دهنده و ناشر TMNT: Shredder’s Revenge 

در حالی که بسیاری از جزئیات پیرامون Shredder’s Revenge هنوز یک رمز و راز است، این پروژه در حال حاضر به دلیل تیم های پشت سر آن بسیار هیجان انگیز است. Tribute Games توسعه دهنده است، استودیویی با سابقه ای عالی از بازی های سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند این. بنیانگذاران آن روی فیلم کلاسیک کالت کار کردند و به تازگی فیلم Scott Pilgrim vs. The World: The Game را دوباره منتشر کردند. علاوه بر این، آهنگساز سونیک مانیا، تی لوپس، در حال کار بر روی موسیقی متن است.در Tribute Games، تیم روی بازی‌هایی مانند Ninja Senki، Mercenary Kings، Flinthook و پلتفرمر فوق‌العاده الهام گرفته از Mega Man Panzer Paladin کار کرده است. در همین حال، Dotemu نام خود را به عنوان ناشر احیای فرنچایزهای کلاسیک با بازی هایی مانند Wonder Boy: The Dragon’s Trap، Windjammers 2 و Streets of Rage 4 به دست آورده است.