بوبا فت یکی از مورد احترام ترین شخصیت های دنیای جنگ ستارگان است. اگرچه او نقش نسبتاً کوچک (اما از نظر روایی مهم) در سه گانه اصلی فیلم فرانچایز به عنوان یک شکارچی جایزه در تعقیب هان سولو (هریسون فورد) برای دارث ویدر و جابا هات داشت، پیروان این کاراکتر همیشه بسیار فراتر از شخصیت مورد علاقه فرقه بوده است. وضعیت (نمونه موردی: زره، کلاه و شنل نمادین بوبا فت در برخی از پرفروش‌ترین کالاهای جنگ ستارگان تا به حال جاودانه شده است.) از آن زمان، اهمیت بابا فت افزایش یافته است، بنابراین جای تعجب نیست که او به زودی خواهد آمد. حق خود را در یک سریال دیزنی + تماماً خودش دریافت کند.

بوبا فت که مدت‌ها تصور می‌شد پس از افتادن در دهان هیولای گوشت‌خوار معروف به سارلاک، مرده است، در پیش‌درآمد جنگ ستارگان اپیزود دوم: حمله کلون‌ها، داستانی غم‌انگیز به دست آورد. او بعداً یک بازگشت غافلگیرکننده در فصل دوم Mandalorian داشت - و این بار، او در واقع یک شرور نبود. شکارچی معروف جدای یک شخصیت دائماً مرموز است که به لطف ماهیت مبهم خود به عنوان شخصیتی که کارهای بدی انجام می دهد اما ممکن است واقعاً آدم بدی نباشد، طرفداران را سرپا نگه می دارد.
در حال حاضر، با یک سریال تلویزیونی Boba Fett در راه است، طرفداران این شانس را دارند که نگاهی عمیق‌تر به شخصیت تاریکی بیندازند که لزوماً در "سمت تاریک" نیست. در اینجا همه چیزهایی که باید درباره The Book of Boba Fett بدانید، از جمله تاریخ انتشار، بازیگران، اولین تریلر سریال و موارد دیگر وجود دارد.

The Bounty Hunter یکی از چندین اسپین آف دیزنی + است که در آینده نزدیک پخش خواهد شد.

تاریخ انتشار The Book of Boba Fett
پس از یک طنز در تیتراژ فصل دوم The Mandalorian، طرفداران مشتاقانه منتظر اخباری بودند که چه زمانی می توانند فصل را ببینند.
دیزنی اکنون تایید کرده است که این سریال از 29 دسامبر 2021 پخش خواهد شد.
این سریال با قسمت‌های هفتگی پخش می‌شود که طبق گفته IMDb در مجموع تا هشت قسمت برای فصل اول خواهد رسید.

بازیگران کتاب Boba Fettهمانطور که در Mandalorian، تموئرا موریسون در نقش Boba Fett، آخرین نقش او پس از حضور در ابتدا در نقش Jango Fett و دیگر کلون های ژنتیکی در سه گانه پیش درآمد، ادامه خواهد داد.
موریسون همچنین صداپیشگی بوبا فت را در چندین بازی ویدیویی قبل از ایفای نقش برای The Mandalorian در اولین حضورش روی پرده به عنوان شخصیت بر عهده گرفت.
تنها بازیگر دیگری که تایید شده است، مینگ-نا ون است که نقش خود را در نقش شاند، یک قاتل مخوف، بازی خواهد کرد.
تریلر The Book of Boba Fett
اولین نگاه پنهانی همراه با تریلر منتشر شد که در 1 نوامبر منتشر شد و اولین نگاه ما به نمایش جدید را به ما نشان داد.
بوبا فت نشان داده می شود که سعی می کند افراد جدیدی را برای تصاحب تاج و تخت جابای هات پس از درگذشت او جمع کند.