مدتی است که منتظر پاسخ AMD به GeForce RTX 3060 و RTX 3060 Ti انویدیا  هستیم ، اما پس از مشاهده چندین مدل جدید  ، به نظر می رسد سرانجام تاریخ  انتشار شایعه ای داریم که باید منتظر آن باشیم. منابع Fudzilla به Radeon  RX 6600 و RX 6600 XT تاریخ عرضه را 11 آگوست اعلام کرده است  ، به این  معنی است که اگر برای یک GPU جدید منتظر بودید، بهتر است پولتان را نگه  دارید.


کارت های گرافیک AMD طی دو هفته پس از اعلامیه روی قفسه ها قرار می  گیرند ، بنابراین اگر این  زمزمه ها واقعی باشند ، نباید خیلی  منتظر بمانید تا  6600 را در دستان خود بگیرید.

از لحاظ تاریخی ،  کارت های گرافیک AMD طی دو هفته پس از اعلامیه به بازار عرضه میشوند ،  بنابراین اگر این  زمزمه ها واقعیت داشته باشند ، نباید خیلی  منتظر بمانید  تا 6600 را در دستانتان بگیرید .

Fudzilla’s همچنین می گوید: "باید  کارت‌های فراوانی در اطراف آن وجود داشته باشد" ، اما در مورد چگونگی  برنامه ریزی AMD برای جلوگیری از مشکلات سهام با راه اندازی هر کارت گرافیک  دیگر در چند وقت اخیر توضیح نمی دهد برای این GPU های سطح پایین نیز بسیار  دشوار خواهد بود ، زیرا مطمئناً هدف قرار دادن محبوب ترین بازار بازی  کامپیوتر  بر بودجه بیشتر، مقداری فشار بیشتری بر روی سهام وارد خواهد کرد.

جزئیات  جدیدی درباره MSRP RX 6600 یا RX 6600 XT وجود ندارد ، اما انتظار داریم  قیمت ها تقریباً  329 دلار RTX 3060 و 399 دلار RTX 3060 Ti باشد.

در  حال حاضر، card Navi AMD s the the $ ۶۷۰۰ XT است ، بنابراین بسیار بعید  است که کارت گرافیک بیش از 400 دلار باشد. قیمت گذاری در دنیای واقعی می  تواند داستان متفاوتی باشد ، گرچه به لطف مشکلات سهام ، بسیاری از پردازنده  های گرافیکی از برچسب های بیش از حد بالا رنج می برند.