اولین تریلر رسمی فیلم The Lost City بالاخره منتشر شد و طرفداران ماجراجویی می‌خواهند منتظر این تریلر باشند که وارد سینماها می‌شود.
شهر گمشده دارای یک بازیگران پر ستاره  ساندرا بولاک،چنینگ تیتوم و دنیل رادکلیف است که خود را در قلب یک نقشه آدم ربایی در اعماق جنگل می بینند.برد پیت نیز در نقش کوتاهی ظاهر می شود.

این فیلم کمدی-ماجراجویی تاریخ اکران رسمی دارد، اما متأسفانه هنوز زمان زیادی باقی مانده است.

The Lost City تا جمعه، 25 مارس 2022 در سینماها اکران نخواهد شد. خبر خوب این است که این تاریخ بسیار زودتر از تاریخ اکران اصلی آن است.پیشنهادات اشتراک نیوزویک >در اکتبر 2021، توسط استودیو پارامونت اعلام شد که عنوان فیلم از شهر گمشده D به شهر گمشده تغییر یافته است و تاریخ اکران تقریباً یک ماه به 15 آوریل 2022 کشیده شده است.

شهر گمشده درباره چیست؟
شهر گمشده داستان یک رمان‌نویس درون‌گرا به نام لورتا (با بازی ساندرا بولاک) را دنبال می‌کند که با مدل جلد خود، آلن (چنینگ تیتوم)، که زندگی خود را وقف تجسم شخصیت قهرمان داش کرده است، یک تور جهانی کتاب را آغاز می‌کند. در رمان لورتا
هر آنچه در مورد «مایک جادویی 3» چانینگ تیتوم می دانیم
ادامه مطلب
هر آنچه در مورد «مایک جادویی 3» چانینگ تیتوم می دانیم
در طول سفر آنها، وقتی آنها خود را قربانی یک تلاش برای آدم ربایی به دست میلیاردر عجیب و غریب فیرفکس (دانیل رادکلیف) می یابند و آنها را در جستجوی یافتن گنجینه ای به اعماق جنگل می بینند، اوضاع تغییر می کند.
در خلاصه داستان رسمی آمده است: "آلن که می‌خواهد ثابت کند در زندگی واقعی می‌تواند یک قهرمان باشد، نه فقط در صفحات کتاب‌هایش، او را نجات می‌دهد. وارد یک ماجراجویی حماسی در جنگل، این زوج بعید به همکاری نیاز دارند. برای زنده ماندن از عناصر و پیدا کردن گنج باستانی قبل از اینکه برای همیشه گم شود."
The Lost City برگرفته از فیلمنامه نویس Horible Bosses و Baywatch است و توسط برادران Adam و Aaron Nee کارگردانی می شود که برای فیلم های بلند Band of Robbers و The Last Romantic شناخته شده است.

چه کسی در بازیگران شهر گمشده حضور دارد؟
ساندرا بولاک برنده جایزه اسکار در نقش نویسنده لورتا سیج در شهر گمشده در مقابل چانینگ تاتوم مجیک مایک در نقش مدل پوشش خوش تیپ آلن بازی می کند.
دنیل رادکلیف، ستاره هری پاتر، نقش شخصیت شرور فیرفکس را بر عهده می‌گیرد. او نقش یک میلیاردر عجیب و غریب را بازی می کند که مصمم به انجام هر کاری برای تبدیل شدن به ثروتمندترین مرد جهان است.
بولاک در صحبت با Entertainment Weekly، کمی درباره شخصیت راتکلیف کنایه زد و گفت: «همه از شخصیت او غافلگیر خواهند شد».
او ادامه داد: "او دیوانه خوش تیپ و فریبنده است. من نمی دانم چگونه او را توضیح دهم. اما شما فکر نمی کنید که او به این زیبایی و آرام و به این شکل جذاب شیطان بازی می کند. او واقعاً مردم را شگفت زده خواهد کرد."
اسکار نونز، ستاره آفیس، همچنین در شهر گمشده، در کنار پتی هریسون از شریل و داوین جوی راندولف از فیلم Only Murders in the Building حضور دارد.
براد پیت همچنین برای یک فیلم کوتاه کوتاه می‌آید و با قضاوت بر اساس تریلر، ظاهر او شامل مجموعه‌ای از اکشن‌ها و شیرین‌کاری‌ها خواهد بود.

آیا تریلری برای The Lost City وجود دارد؟
بله، یک تریلر برای The Lost City وجود دارد، اما یک تریلر معمولی نیست.
قبل از شروع تریلر، بولاک و تیتوم تریلر فیلم The Lost City را معرفی می کنند، اما نه قبل از اینکه طرفداران قطعه ای سریع از شیمی خنده دار و دوستی نزدیک آنها را دریافت کنند.
با باز شدن درها، دنیل رادکلیف ظاهر می شود و سه نفر در مورد اینکه چگونه درها به سادگی "استعاره ای از ماجراجویی" قبل از پخش تریلر هستند، شوخی می کنند.
خود تریلر نشان می‌دهد که شخصیت رادکلیف معتقد است شهر پر از گنج در رمان‌های لورتا واقعی است و او حاضر است برای یافتن آن دست به هر کاری بزند، از جمله ربودن لورتا از طریق جت شخصی.
خوشبختانه، به نظر می رسد که آلن در یک ماموریت نجات است، اما همانطور که انتظار می رود، همه چیز کاملاً طبق برنامه پیش نمی رود و این دو بعید خود را در جنگل گم کرده و تحت حمله قرار می گیرند.
نقش برد پیت که در تریلر مورد کنایه قرار گرفت، خنده دار به نظر می رسد.
The Lost City در تاریخ جمعه 25 مارس 2022 در سینماها نمایش داده می شود.