Fantastic Beasts 3 – با نام مستعار Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore – در آوریل 2022 به سینماها می آید .
در 13 دسامبر، برادران وارنر تریلر مربوط به سه قسمت تاخیری را منتشر کرد که به نظر می‌رسد ارزش صبر کردن را دارد.
برای بسیاری از طرفداران دنیای جادوگری هری پاتر، مجموعه جانوران شگفت انگیز راهی فوق العاده برای پیوستن مجدد به جهان جادویی بود. احساسات شما نسبت به کیفیت فیلم‌ها هرچه باشد، مطمئناً مملو از همه چیزهای اصلی جادویی شما هستند: موجودات بامزه (نیفلرها، دیوح) و خطرات بالا (مرگ بشریت؟).
بعلاوه، یک گروه دلاور قهرمان وجود دارد که باید ریشه آنها را ریشه کن کرد - اما این بار آنها بچه های مدرسه نیستند، بزرگسالانشان. و برخلاف فیلم‌های هری پاتر، هیچ کتاب جانوران شگفت‌انگیز برای هموار کردن راه وجود ندارد، یعنی هر فیلم کاملاً جدید و ناشناخته است.
این فیلم نشان می‌دهد که دامبلدور به نیوت هشداری شوم می‌دهد که چگونه «جهان همانطور که می‌دانیم در حال نابودی است» و اضافه می‌کند: «گریندلوالد با نفرت آن را از هم می‌پاشد. اگر می‌خواهیم او را شکست دهیم، باید به من اعتماد کنید. "

بازیگران Fantastic Beasts  

 جانی دپ بعد از اینکه برادران وارنر از او خواستند از بازی کناره گیری کند، دوباره نقش خود را در نقش گریندل والد بازی نخواهد کرد. نه نقش گریندل والد اکنون توسط دکتر استرنج و ستاره هانیبال، مدز میکلسن بازی خواهد شد. هنوز مشخص نیست که بازنویسی در این فیلم چگونه انجام می شود، اما با توجه به دنیای هری پاتر، می توان به راحتی آن را به یک معجون، تصادف یا مبدل جادویی انداخت. میکلسن فاش کرد که با دپ در مورد این نقش صحبت نکرده است و او آن را بر عهده گرفت زیرا دخترش از طرفداران مجموعه هری پاتر است. با این حال، انتظار تاثیر دپ از میکلسن را نداشته باشید.

ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر بازخواهد گشت و افرادی مانند کاترین واترستون (تینا گلدشتاین)، جود لا (آلبوس دامبلدور)، دن فوگلر (جاکوب کوالسکی) و آلیسون سودول (کوئینی گلدشتاین) به او خواهند پیوست.ازرا میلر همچنین قرار است در نقش کریدنس باربون (یا اورلیوس دامبلدور؟) به همراه کالوم ترنر (تزئوس اسکامندر)، ویلیام نادیلام (یوسف کاما)، پاپی کوربی توچ (ویندا روزیر)، جسیکا ویلیامز (پروفسور هیکس) بازگردد. و ویکتوریا ییتس (بانتی).

ما همچنین می دانیم که ریچارد کویل، ستاره سریال Chilling Adventures of Sabrina در سومین فیلم حضور خواهد داشت، اما نقش او در حال حاضر یک راز است. با این حال، او مجبور شد موهای زیبای صورتش را برای این نقش رشد دهد، بنابراین آن‌طور که می‌خواهید این کار را انجام دهید.
الیور ماسوچی، ستاره تاریکی، برای سومین فیلم، ظاهراً به عنوان رئیس کنفدراسیون بین‌المللی جادوگران، به بازیگران پیوسته است، اما این موضوع توسط برادران وارنر تأیید نشده است.
در حالی که می‌توانیم فرض کنیم که بیشتر این ستاره‌ها پس از فیلم سوم در فیلم‌های آینده بازخواهند گشت (به دلیل قانون هری پاتر)، سرنوشت همه مشخص نیست، بنابراین احتمال مرگ‌های شوک‌آور بیشتری وجود دارد.
آیا می‌توانیم برخی از محبوب‌های هری پاتر را در فیلم سوم ببینیم؟ دن فاگلر دقیقاً این شایعات را که می‌توانیم نسخه جوان‌تری از هاگرید را در مقطعی ببینیم، خاموش نمی‌کند.
پشت دوربین، کارگردان فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them، دیوید یتس (که کارگردانی چهار فیلم آخر هری پاتر را نیز بر عهده داشت) برای کارگردانی هر سه فیلم آینده امضا کرده است.
علاوه بر یتس، یکی دیگر از فارغ التحصیلان سری اصلی هری پاتر نیز به مجموعه Fantastic Beasts می پیوندد. استیو کلاوز که هفت فیلمنامه از هشت فیلمنامه هری پاتر را نوشته است، سومین فیلم را با جی کی رولینگ نوشته است.

در داستان بلند، Fantastic Beasts 3 در تاریخ 8 آوریل 2022 در سینماهای بریتانیا و یک هفته بعد در 15 آوریل 2022 در سینماهای ایالات متحده اکران خواهد شد.
این فیلم برای اولین بار برای اکران در 12 نوامبر 2021 تنظیم شده بود، اما همه گیر شدن شروع تولید را به تاخیر انداخت. پس از استعفای دپ، فیلم به ژوئیه 2022 به تعویق افتاد.

پس از تأخیر دیگری در تولید در اوایل فوریه 2021، فیلمبرداری در همان ماه به گفته آهنگساز جیمز نیوتن هاوارد به پایان رسید: "من می دانم که دیوید یتس فیلمبرداری را به پایان رسانده است، و من در حال انجام دادن کار هستم."

اکنون که برادران وارنر آن را به آوریل 2022 پیش می‌برد، امیدواریم این حرکت نهایی باشد، زیرا بعید به نظر می‌رسد که اگر مطمئن نبودند می‌توانند آن را تولید کنند، تاریخ انتشار زودتر را اعلام کنند.
ادی ردمین در نقش نیوت اسکامدر در جانوران خارق العاده 2
برادران وارنر

فیلم های چهارم و پنجم هرگز تاریخ اکران نداشته اند، اما در ابتدا تصور می کردیم که می توانیم آنها را در نوامبر 2022 و نوامبر 2024 انتظار داشته باشیم، که اکنون قطعاً چنین نخواهد بود.

با این حال، ما هنوز 100٪ مطمئن نیستیم که پنج فیلم Fantastic Beasts را که در ابتدا برنامه ریزی شده بود، دریافت کنیم، و اجرای باکس آفیس Secrets of Dumbledore راه طولانی را برای دیدن اینکه آیا فیلم دیگری را دریافت خواهیم کرد یا خیر.
با فرض اینکه این اتفاق بیفتد، انتظار فیلم چهارم را قبل از سال 2024 نداشته باشید.

داستان Fantastic Beasts 3: Fantastic Beasts 3 درباره چیست؟
همراه با عنوان و تاریخ اکران جدید، اولین خلاصه رسمی فیلم سوم را دریافت کردیم و خطر و دردسر پیش رو برای نیوت، دامبلدور و غیره را به همراه داشت.

پروفسور آلبوس دامبلدور (جود لاو) می داند که جادوگر قدرتمند تاریکی گلرت گریندل والد (مدز میکلسن) در حال حرکت است تا کنترل دنیای جادوگران را به دست بگیرد. او که نمی تواند به تنهایی جلوی او را بگیرد، به Magizoologist Newt Scamander (Eddie Redmayne) اعتماد می کند تا یک تیم بی باک از جادوگران، جادوگران و یک نانوای شجاع ماگل را در یک ماموریت خطرناک رهبری کند، جایی که آنها با جانوران قدیمی و جدید روبرو می شوند و با لژیون رو به رشد پیروان گریندل والد درگیر می شوند. اما دامبلدور تا چه زمانی می‌تواند در حاشیه باقی بماند، با خطرات بسیار بالا؟

ما هنوز تیزرهای زیادی از بازیگران نداشتیم، اما فاگلر در مارس 2020 فاش کرد که فیلمنامه را خوانده است. او گفت: "توسعه شخصیت واقعا دوست داشتنی است و بسیار شبیه به حس فیلم اول است که به نظر من عالی است." "این به سمت این جنگ عظیم با پس‌زمینه جنگ جهانی دوم می‌رود، بنابراین می‌توانید تصور کنید صحنه‌های نبرد حماسی در راه است."
او توضیح داد: "من واقعاً هرگز نمی دانم که باید چه بگویم یا نگویم." "اما بله، می توانم تایید کنم که شگفتی هایی وجود خواهد داشت. من فقط به یکی از آنها فکر کردم، در واقع. من را شگفت زده کرد! فکر می کنم تا آنجایی که می توانم پیش بروم."
با توجه به تردید احتمالی در مورد آینده این سری، جالب است که ببینیم آیا فیلم سوم به اندازه جنایات گریندل والد پایان باز است یا ممکن است به گونه ای پایان یابد که بتواند پایان رضایت بخشی را برای یک سه گانه رقم بزند. ?

فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore در تاریخ 8 آوریل 2022 در سینماهای بریتانیا و در 15 آوریل 2022 در سینماهای ایالات متحده اکران می شود.