نوع 3، همانطور که آنها آن را می نامند، جدیدترین سایه Candy Lime در محدوده Z900 است.

مطابق با افزایش قیمت برای منطقه، هند یک گزینه رنگ جدید برای کاوازاکی Z900 به نام Candy Lime Green Type 3 دریافت خواهد کرد. Kawi از EICMA 2021 مجموعه ای از به روز رسانی ها را برای کل خط تولید خود ارائه کرده است، و این یکی از آنهاست. آخرین تحولات این برند

همه ما می دانیم که رنگ امضای سبز تیمی Candy Lime است و تقریباً در همه مدل های این برند یافت می شود. از دوچرخه‌های اسپورت گرفته تا تورهای ورزشی، تقریباً بهترین گزینه برای سوار کردن کاوازاکی است.

تا کنون، رسانه‌های خبری هندی مانند Bike Wale، News Bytes و Hindustan Times، با کاهش رنگ جدید مواجه شده‌اند. بررسی سایت کاوازاکی در سراسر جهان نشان می‌دهد که چنین گزینه‌ای برای مدل چهار برهنه این برند ژاپنی وجود ندارد. شاید تنها راه برای دریافت Z900 سبز رنگ در حال حاضر انتخاب نوع SE این مدل باشد که قیمت درخواستی بالاتری دارد، اما ویژگی‌های بیشتری مانند سیستم تعلیق Öhlins - شیرین - دارد.

در حال حاضر، به نظر می رسد که منطقه جنوب آسیا ابتدا آن را بدست خواهد آورد، اما این بدان معنا نیست که بقیه جهان از آن پیروی نخواهند کرد. رنگ جدید همچنین در کنار رنگ مشکی متالیک اسپارک که از قبل موجود است، عرضه خواهد شد که دارای فیرینگ های مشکی به جای سایه جدید نوع 3 برای رنگ آمیزی جدید است. در هر صورت، اگر از طرفداران سرسخت کاوازاکی هستید که می‌خواهید با رنگ‌های تیمی این برند به نمایش درآیید، یا اگر صرفاً طرفدار یکی از رنگ‌های نمادین سبز هستید، نکته قابل توجه است. 2022.

 وزن کاوازاکی که توسط یک چهار چرخ خطی با حجم 948 سی سی برای بازی طراحی شده است، یک پلت فرم بسیار توانا برای سوار شدن است. این موتوری که 123 اسب قدرت دارد، شما را سرگرم می کند و با ویژگی های بی شماری مانند صفحه نمایش 4.3 اینچی TFT با اتصال بلوتوث و جفت شدن گوشی های هوشمند به لطف اپلیکیشن Team Green's Rideology، شما را سرگرم می کند.
باز هم، این افزوده جدید به خط رنگ‌ها با افزایش قیمت مواجه می‌شود که طبق گفته منابع در اول ژانویه 2022 اتفاق می‌افتد. افزایش قیمت حدود 100 دلار آمریکا یا حدود 8000 روپیه روپیه نسبت به قیمت های فعلی خواهد بود.