Developer Question استودیو پشت The Blackout Club و The Magic Circle است و از کهنه سربازان سری BioShock و بازی های RPG South Park تشکیل شده است – و اکنون روی یک بازی جدید South Park کار می کند که حتی ممکن است یک عنوان چند نفره باشد.

از زمان انتشار بازی محبوب South Park: The Fractured But Whole RPG یوبی‌سافت در سال 2017، تحرک زیادی در بازی‌های South Park رخ نداده است، اگرچه استودیو انیمیشن نمایش ظاهراً در حال کار روی بازی خود در داخل است.
خوب، طرفداران می‌توانند منتظر بازی دیگری باشند، زیرا Question فقط یک لیست شغلی برای یک طراح سطح سرب برای عنوانی با قدرت غیرواقعی «در دنیای ساوت پارک» قرار داده است. این فهرست نیاز به تجربه با "کار طراحی در سطح چند نفره" دارد، بنابراین انتظار داشته باشید عنوان نزدیک شامل یا منحصراً چند نفره باشد. عنوان قبلی Question، The Blackout Club، یک بازی co-op در مورد تعدادی بچه بود که به صورت مخفیانه در اطراف یک محله حومه شهر می چرخیدند، و در حالی که بیشتر تمرکزی ترسناک دارد که برای من بسیار به نظر می رسد South Park.

شایان ذکر است که Question توسط توسعه دهندگان Irrational و 2K Marin که روی کل مجموعه BioShock کار می کردند، از جمله کارگردان BioShock 2، جردن توماس، تاسیس شد. همانطور که فهرست مشاغل به ما یادآوری می کند، Question همچنین شامل سربازانی می شود که بر روی هر دو بازی RPG South Park - Stick of Truth و Fractured But Whole - کار کرده اند، علیرغم اینکه توسط استودیوهای مختلف ساخته شده اند، بنابراین این بازی جدید South Park در دستان باتجربه است.

آخرین بازی South Park RPG ابرقهرمانی The Fractured But Whole بود و بسیار سرگرم کننده بود، بنابراین این بازی جدید استاندارد بالایی برای زندگی کردن دارد. در مورد سری BioShock، BioShock 4 هنوز در راه است، ظاهراً این یک بازی جهان باز خواهد بود - و داستان ممکن است از Half-Life 3 یادداشت هایی گرفته باشد.