خودروی مفهومی بی‌ام‌و که تغییر رنگ می‌دهد، به نام BMW iX Flow با جوهر E، که برای اولین بار در CES 2022 معرفی شد.
خودروی مفهومی بی‌ام‌و که تغییر رنگ می‌دهد با نام «iX Flow با جوهر E» شناخته می‌شود. این هفته در نمایشگاه Consumer Electronics در لاس وگاس، نوادا به نمایش گذاشته شد.

بی ام و در نمایشگاه بزرگ فناوری امسال از یک مفهوم جدید وحشیانه رونمایی کرد: خودرویی که رنگ را تغییر می دهد.
به گفته این خودروساز، رانندگان می توانند بلافاصله با لمس یک دکمه رنگ خودرو را تغییر دهند.
ویدئوهایی که رنگ ماشین را در زمان واقعی به تصویر می کشد خیره کننده است.

خودروساز آلمانی لوکس BMW در نمایشگاه Consumer Electronics امسال یک مفهوم جدید جذاب و آینده نگرانه را معرفی کرد: خودرویی با قابلیت تغییر رنگ در حین پرواز.

این خودروی مفهومی به‌جای پنل‌های فلزی استاندارد، از فناوری جوهر الکترونیکی بهره می‌برد - همان فناوری که برای تغذیه کتابخوان الکترونیکی بسیار محبوب آمازون، کیندل - به‌عنوان وسیله‌ای برای تغییر رنگ‌ها در یک لحظه استفاده می‌شود.
این مفهوم در زمان واقعی با نسخه اصلاح شده BMW iX، شاسی بلند الکتریکی جدید این شرکت، در جریان نمایشگاه CES این هفته در لاس وگاس به نمایش گذاشته شد.

و تعدادی از رسانه‌ها نگاهی دقیق‌تر به خودرو داشتند که انواع تغییرات رنگی وحشی را تجربه می‌کند، که نشان می‌دهد انواع الگوهای مختلف قابل اعمال است:

علاوه بر پنل‌های خودرو، پنل‌های جوهر الکترونیکی نیز در چرخ‌ها وجود دارد که امکان تغییر آن‌ها را نیز فراهم می‌کند.
استلا کلارک، سرپرست پروژه BMW در ویدئویی که از نمونه اولیه جدید معرفی می‌کند، گفت: در آینده، مشتریان BMW ممکن است با فشار یک دکمه رنگ خودروی خود را تغییر دهند.
چه زمانی این آینده مشخص است: ب ام و نگفت چه زمانی فناوری "Flow" که این هفته معرفی کرد به هیچ یک از خودروهایش می آید، اما منطقی است که ابتدا به مدل آینده BMW iX می رسد.

اولین SUV تمام الکتریکی این شرکت قرار است در ماه مارس برای پیش‌سفارش مشتریان عرضه شود.


اخبار خودرو