وان پلاس به زودی مجموعه تلویزیون های خود را در هند با سری جدید OnePlus Y1S گسترش خواهد داد. گفته می شود طیف جدید تلویزیون های هوشمند در دو اندازه نمایشگر عرضه می شود. اطلاعات دهنده، که سری آینده OnePlus Y1S را به اشتراک گذاشت، همچنین برخی از مشخصات کلیدی مجموعه تلویزیون های هوشمند آینده را به اشتراک گذاشت. گفته می شود OnePlus Y1S در اندازه های نمایشگر 32 و 43 اینچی با پشتیبانی از HDR10+ در دسترس خواهد بود. همچنین گفته می‌شود طیف جدید تلویزیون‌های هوشمند OnePlus از Dolby Audio با پشتیبانی از رمزگشایی Atmos بهره می‌برد.

سری OnePlus Y1S. این گزارش اشاره می‌کند که طیف تلویزیون‌های هوشمند OnePlus Y1S قیمتی در حدود Rs خواهد داشت. برد 25000 تلویزیون های هوشمند جدید در اندازه های نمایشگر 32 و 43 اینچی عرضه خواهند شد که گزارش ماه گذشته را تایید می کند. هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه آنها وجود ندارد اما انتظار می رود به زودی راه اندازی شوند.

گفته می شود قیمت تلویزیون های هوشمند OnePlus Y1S از حدود روپیه شروع می شود. 25000.


از آنجایی که وان پلاس وجود OnePlus Y1S را به طور رسمی تایید نکرده است، این اطلاعات را باید با کمی نمک در نظر گرفت.

زمان‌بندی راه‌اندازی OnePlus Nord 2 CE 5G، OnePlus 10 Pro مشخص شد
مشخصات OnePlus Y1S 32 اینچی، OnePlus Y1S 43 inch (مورد انتظار)
آگاروال همچنین بیان می‌کند که طیف تلویزیون‌های هوشمند OnePlus Y1S Android TV 11 را با پوسته سفارشی در بالا اجرا خواهند کرد. گفته می‌شود تلویزیون‌های هوشمند 32 و 43 اینچی OnePlus نیز از HDR10+ پشتیبانی می‌کنند. همچنین گزارش شده است که هر دو از صدای Dolby Audio با رمزگشایی Atmos برای بلندگوهای 20 واتی خود پشتیبانی خواهند کرد. گفته می‌شود تلویزیون‌های هوشمند جدید از اتصال وای‌فای دو بانده برخوردار می‌شوند، ارتقایی از تنها باند 2.4 گیگاهرتزی موجود در تلویزیون‌های هوشمند قدیمی‌تر OnePlus.