Redmi Note 11S اولین دستگاه این برند برای سال 2022 خواهد بود. این شرکت قبلاً Redmi Note 11T 5G را در اواخر سال 2021 در بازار معرفی کرده بود.

جالب است که Redmi به جای اینکه همه گوشی ها را یکجا به بازار بیاورد، هر بار یک نسخه از سری نوت ارزشمند خود را معرفی می کند. به طور معمول، شاهد عرضه Redmi Note، نسخه‌های Pro و Pro Max آن در نیمه اول سال هستیم، و S و سایر نسخه‌های آن بعداً راه خود را پیدا می‌کنند. با این حال، Redmi Note 11S با توجه به اینکه مانند بسیاری از گوشی‌های این برند، پیشنهادی با ارزش برای پول ارائه می‌کند، عرضه‌ای بسیار پربیننده خواهد بود.

ردمی نوت 11 اس دارای چهار دوربین در پشت خواهد بود که نسخه 108 مگاپیکسلی آن دوربین اصلی است. پشت گوشی نیز یک پشتی مات با طراحی ساندویچ شیشه ای را نشان می دهد. همچنین به نظر می رسد که این یک تلفن 4G خواهد بود، زیرا Redmi بر اتصال 5G تاکیدی ندارد. جزئیات دیگر در مورد Redmi Note 11S کمیاب است، اگرچه این احتمالاً یک نسخه مقرون به صرفه با قیمت کمتر از 14000 روپیه خواهد بود. Redmi Note 10S سال گذشته با قیمت 14999 روپیه شروع شد.

ردمی قبلاً سری نوت 11 را در چین عرضه کرده است که از پردازنده های مدیاتک پشتیبانی می کند. با این حال، انتظار می‌رود که نسخه‌های جهانی از چیپست‌های کوالکام استفاده کنند.

این شرکت در حال آماده شدن برای عرضه جهانی در 26 ژانویه است، جایی که Redmi Note 11، Redmi Note 11 Pro و Redmi Note 11 Pro+ برای بازارهای خارج از چین معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است که در چین، ردمی نوت 11 پرو پلاس با شارژ سریع سیمی 120 واتی نیز عرضه می‌شود که شرکت مادرش شیائومی آن را روی پرچم‌داران میان‌رده معرفی کرده است. Xiaomi 11T Pro و Xiaomi 11i Hypercharge هر دو از این شارژ سریع پشتیبانی می کنند. باید منتظر ماند و دید که آیا شیائومی این فناوری را به گوشی های Redmi در هند نیز می آورد یا خیر.