میراث هاگوارتز - یک بازی نقش‌آفرینی جدید که در دنیای هری پاتر اتفاق می‌افتد - ابتدا در سال 2018 با نام "Magic Awakened" به بیرون درز کرد اما چند سال دیگر طول کشید تا به طور رسمی رونمایی شود.

میراث هاگوارتز: خط داستانی و محیط


هاگوارتز Legacy به طور رسمی به عنوان بخشی از PlayStation 5 Showcase در سپتامبر 2020 معرفی شد - با اولین تریلر بالا.
این یک بازی RPG تک نفره و جهان باز است که در دنیای جادوگران در دهه 1800، مدت ها قبل از تولد هری پاتر و حتی نیوت اسکامندر، اتفاق می افتد.
بازیکنان نقش دانش آموز جدیدی را که در مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز شرکت می کند، بازی خواهند کرد. در آنجا آنها شخصیت خود را در حالی که یک سفر طولانی خطرناک را در بازی انجام می دهند توسعه می دهند.
توانایی ها را می توان آموخت و تقویت کرد، در حالی که می توان همراهان را برای کمک به مبارزه و حل دشمنان، موجودات و اسرار موجود ثبت نام کرد.
این بازی توسط Avalanche Software توسعه یافته است - که بیشتر به خاطر سری بازی های Disney Infinity toys-to-life شناخته شده است. این بازی توسط کمپانی برادران وارنر، Portkey Games منتشر خواهد شد.

Hogwarts Legacy برای چه پلتفرم هایی در دسترس خواهد بود؟
این بازی در حال حاضر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS4 Pro، PS5 و PC برنامه ریزی شده است.

متاسفانه هیچ خبری در مورد نسخه نینتندو سوییچ وجود ندارد. اما با توجه به اینکه Nintendo Cloud Streaming برخی از عناوین سه‌گانه A را به پلتفرم موبایل می‌آورد، شاید این امر تا حدودی امکان‌پذیر باشد.

تاریخ انتشار Hogwarts Legacy
اگرچه در ابتدا قرار بود این بازی برای سال 2021 عرضه شود، اما به دلیل اینکه توسعه دهنده می خواهد زمان بیشتری برای ایجاد "بهترین تجربه ممکن برای همه دنیای جادوگران" داشته باشد، به سال 2022 بازگشت.

در حالی که ما هیچ چیز مشخصی فراتر از آن نداریم، شایعه ای در نوامبر 2021 حاکی از آن بود که بازی ممکن است برای نیمه دوم سال پیش برود، نه نیمه اول - پس از اینکه برادران وارنر اعلام کرد که این بازی پس از Fantastic بعدی منتشر خواهد شد. فیلم جانوران، نه قبل از آن.

در اوایل سال 2022، یک به روز رسانی برنامه برادران وارنر تکرار کرد که برای سال 2022 برنامه ریزی شده است. سپس، در فوریه 2022 خبر رسیدیم که کتاب هنری همراه بازی، "هنر و ساخت میراث هاگوارتز" در 6 سپتامبر 2022 منتشر خواهد شد. ، دلیل محکمی برای شک وجود دارد که بازی ممکن است در سپتامبر 2022 نیز عرضه شود.

تریلر رسمی افشاگری وجود داشت که در 16 سپتامبر 2020 منتشر شد. تریلر بازی را به عنوان یک داستان جدید در دنیای هری پاتر معرفی کرد و به این ایده اشاره کرد که یک بازی RPG خواهد بود.

تریلر همچنین این ایده را مطرح کرد که بازی شامل جنبه هایی از جهان هری پاتر است که کاملاً جدید خواهد بود: جادوی باستانی. آنها در مورد معنای این موضوع توضیح نداده‌اند، و حتی وب‌سایت بازی نیز چیز زیادی برای گفتن در مورد آن ندارد. این منطقه ای از افسانه های هری پاتر است که تاکنون در رسانه ها مورد بررسی قرار نگرفته است، به این معنی که میراث هاگوارتز در مسیر جدیدی قدم خواهد گذاشت.