فیلم "Jungle Cruise که بر اساس پارک تفریحی مشهور دیزنی ساخته شده بود ، در روز جمعه از 4310 سینما 13.378 میلیون دلار فروش داشت. با وجود ویروس کرونا  احتمالاً برخی از  سینماها را برای اکران فیلم بترساند ، اگر فیلم پیش بینی های محقق شود - که از 28 میلیون دلار تا 32 میلیون دلار متغیر است - برابر با آخر هفته افتتاحیه Space Jam: A New Legacy.” به نمایش درمی آید.

خلاصه داستان: داستان ماجراجویی قایقرانی را با دانشمندی و برادرش در اوایل قرن بیستم روایت می کند که در جستجوی درخت زندگی وارد جنگلی مخوف می شوند. این 3 نفر تنها افرادی نیستند که به دنبال درخت زندگی در این جنگل هستند و موجودات ماورایی و البته یک گروه تحقیقاتی آلمانی نیز به دنبال درخت مذکور هستند و می خواهند از خواص درمانی آن استفاده کنند ، اما…

این فیلم به کارگردانی Jaume Collet-Serra و همچنین بازیگریDwayne Johnson، Jesse Plemons  ، gardgar Ramírez ، Jack Whitehall و Paul Giamatti  در دیزنی پلاس با قیمت 30 دلار در دسترس است. این استراتژی انتشار اخیراً جنجال برانگیز شده است ، به طوری که اسکارلت جوهانسون ستاره "بیوه سیاه" شکایت از قرارداد را علیه این شرکت به اتهام هزینه میلیون ها دلار مشارکت در سود وی مطرح کرد.

فیلم «Old» ساخته . Night Shyamalan’s  که در جمعه از 2.037 میلیون دلار از 3 هزار و 379 سالن سینما به نمایش درآمد ، در پشت «Jungle Cruise» قرار دارد.   این فیلم هیجان‌انگیز که در آخر هفته افتتاحیه در صدر جدول پر فروش‌ ترین‌های سینما قرار دارد ، انتظار می رود در دومین هفته اکران میزان فروش خود را به 30.5 میلیون دلار برساند.

محبوب ترین

"شوالیه سبز"  با کسب درآمد 2.79 میلیون دلار در روز جمعه از 2790 مکان در رتبه سوم  قرار گرفت. این فیلم اقتباسی فانتزی با بازی Dev Patel ، قرار است اولین آخر هفته خود را در گیشه با مبلغ 6.36 میلیون دلار به پایان برساند. در همین حال ، "بیوه سیاه" با کسب درآمد 1.934 میلیون دلار در روز جمعه در رتبه 4 قرار دارد و قرار است مجموع آن به 167 میلیون دلار برسد.انتظار می رود "Stillwater" ، به کارگردانی تام مک کارتی و بازی مت دیمون ، پنجمین فیلم برتر را به خود اختصاص دهد و جمعه از 2.531 سینما 1.84 میلیون دلار فروش داشته باشد. این درام ، درباره پدری که به خاطر جنایتی که مرتکب نشده دخترش را در زندان خارج از کشور ملاقات می کند ، قرار است آخر هفته آخر با مجموع 4.5 میلیون دلار اکران شود.