مجموعه لایو اکشن Sonic the Hedgehog پارامونت پیکچرز با سومین فیلم خط اصلی و همچنین یک سری اسپین‌آف Paramount+ با بازی ادریس البا Knuckles the Echidna به ستاره‌ها می‌رسد.

همانطور که توسط پارامونت در جریان رویداد سرمایه گذاری Viacom اعلام شد و توسط Deadline گزارش شد، Sonic the Hedgehog 3 رسما در حال توسعه برای نمایشگر بزرگ است. علاوه بر این، سرویس استریم + Paramount با SEGA همکاری کرده است تا اولین سریال سونیک لایو اکشن را توسعه دهد که بر روی شخصیت Knuckles تمرکز دارد و البا دوباره نقش خود را در فیلم سینمایی آینده Sonic the Hedgehog 2 ایفا می کند.


برایان رابینز، رئیس و مدیر عامل پارامونت پیکچرز و نیکلودئون، گفت: «برای بیش از سه دهه، دنیای شخصیت‌های پر جنب و جوش و منحصر به فرد Sonic the Hedgehog یکی از پرشورترین طرفداران را ایجاد کرده است. مدیر ارشد محتوا، فیلم، کودکان و خانواده - Paramount+. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود با SEGA، نیل موریتز و همه شرکای خلاق خود هستیم، زیرا در حال بررسی راه‌های افزایشی برای گسترش فرانشیز Sonic the Hedgehog در پلتفرم‌ها و جذب مخاطبان وفادار آن در سراسر جهان هستیم.

تهیه‌کننده سونیک اضافه کرد: «دنیای Sonic the Hedgehog دهه‌ها است که تخیل را به خود جلب کرده است، و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که محدودیت‌های توانایی این فرنچایز را با ارائه‌های کلاس جهانی هم بر روی صفحه نمایش بزرگ و هم برای طرفداران Sonic در خانه گسترش دهیم. نیل موریتز. "آسمان واقعاً محدودیت است، و من بسیار مفتخرم که بخشی از ایجاد محتوای جدید Sonic برای طرفداران قدیمی و همچنین معرفی Sonic به نسل جدید هستم."

Sonic 2 Hi-Res Image نبرد رئیس نهایی بازی دوم را زنده می کند

دنباله فیلم اقتباسی موفق 2020 Sonic the Hedgehog، سونیک 2 پارامونت قرار است در روز جمعه، 8 آوریل اکران شود. جیمز مارسدن در نقش تام واچوفسکی و کری دوباره در نقش دکتر روباتنیک بازی می‌کنند. بن شوارتز و کالین اوشاگنسی به ترتیب در نقش‌های سونیک و تیلز نقش‌های صوتی خود را تکرار می‌کنند. صداپیشگان دنباله، یک تازه وارد اصلی به نام البا را به نمایش می گذارد که صداپیشگی ناکلز را بر عهده دارد.

در همین حال، Sonic the Hedgehog با بازی تیکا سامپتر، آدام پالی، ناتاشا راثول، لی مجدوب، تام باتلر و الفینا لوک در نقش‌های لایو اکشن خود در نقش مدی واچوفسکی، وید ویپل، ریچل، مامور استون، فرمانده والترز و وزیر امنیت داخلی بازی می‌کنند. به ترتیب. علاوه بر این، شمر مور تازه وارد در نقشی نامعلوم انتخاب شده است.