تریلر جدیدی از انیمیشن DreamWorks Animation با نام The Bad Guys منتشر شد. صداپیشگان سم راکول، مارک مارون، کریگ رابینسون، آنتونی راموس، آکوافینا، ریچارد آیواد، زازی بیتز، لیلی سینگ و الکس بورستاین هستند. این فیلم در تاریخ 22 آوریل در سینماها اکران می شود.

در کمدی اکشن جدید انیمیشن DreamWorks، که بر اساس مجموعه کتاب های پرفروش نیویورک تایمز ساخته شده است، یک گروه جنایتکار جنایتکار متشکل از قانون شکنان حیوانات در آستانه انجام چالش برانگیزترین کلاهبرداری خود هستند – تبدیل شدن به یک شهروند نمونه.


هرگز پنج دوست به بدنام «مردان بد» وجود نداشته است: جیب برنده باهوش آقای ولف (برنده جایزه آکادمی، سم راکول، سه بیلبورد بیرون ابینگ، میسوری)، گاودار معروف آقای مار (مارک مارون، GLOW)، مستر کوسه (Craig Robinson, Hot Tub Time Machine)، آقای پیرانا (آنتونی راموس، In the Heights) و هکر متخصص تیزبین خانم Tarantula (Awkwafina، Crazy) آسیایی‌های ثروتمند)، با نام مستعار "وب".

اما وقتی بعد از سال‌ها دزدی‌های بی‌شمار و تحت تعقیب‌ترین تبهکاران جهان، سرانجام این باند دستگیر می‌شود، آقای ولف معامله‌ای را انجام می‌دهد (که قصد حفظ آن را ندارد) تا همه آنها را از زندان نجات دهد: آدم‌های بد خواهند رفت. خوب

The Bad Guys زیر نظر مربی خود پروفسور مارمالاد (ریچارد آیواد، پدینگتون 2)، یک خوکچه هندی متکبر (اما شایان ستایش!) تصمیم گرفتند دنیا را فریب دهند که آنها متحول شده اند. با این حال، در طول مسیر، آقای ولف شروع به شک می کند که انجام کارهای خوب واقعی ممکن است چیزی را به او بدهد که همیشه پنهانی آرزویش را داشت: پذیرش. بنابراین وقتی یک شرور جدید شهر را تهدید می کند، آیا آقای گرگ می تواند بقیه باند را متقاعد کند که به ... The Good Guys تبدیل شوند؟

بازیگران: «مردان بد» شامل تعدادی از نام‌های اصلی به‌عنوان شرور فیلم می‌شود، از جمله:

آقای گرگ (برنده جایزه آکادمی سام راکول).
آقای مار (مارک مارون).
آقای کوسه (کریگ رابینسون).
آقای پیرانا (آنتونی راموس).
خانم رتیل (Awkwafina).
 «مردان بد» در 22 آوریل اکران می شود.