داستان Dying Light 2 در شهری رو به نابودی می گذرد که در تلاش است تا خود را در میان جناح های رقیب حفظ کند ، بنابراین شما بیش از هیولاهای مرگبار با آنها برخورد خواهید کرد. تصمیماتی که می گیرید و گروه هایی که با آنها همکاری می کنید ، جهان پیرامون شما را شکل می دهد و به شما این امکان را می دهد که در صورت قبول عواقب ، از پاداش های بعدی استفاده کنید. 

تاریخ انتشار Dying Light 2 Stay Human

تاریخ انتشار احتمالی در Dying Light 2  هفت دسامبر 2021 تعیین شده است.

Dying Light 2 قبلاً قرار بود در  بهار 2020 معرفی شود ، قبل از اینکه Techland اعلام کند که دنباله فوق العاده آن به طور نامعلوم به تعویق افتاده است. از آن زمان ، Techland گزارش هایی مبنی بر اینکه Dying Light 2 در حال توسعه است را کنار گذاشت. 

تریلر Dying Light 2 

تریلر Dying Light 2 E3 2019 کمی گیم پلی بیشتری را به نمایش می گذارد و درک بیشتری از داستان بازی ارائه می دهد. با این حال ، آخرین تریلر Dying Light 2 اخیراً در E3 2021 نمایش داده شد  داستان را با جزئیات شرح می دهد.

تریلر دوم Dying Light 2 یک نمایشی از گیم پلی بازی است و نگاهی مناسب به گیم پلی بازی و همچنین تاثیر تصمیمات ما بر این کلان شهر در حال ویرانی را به ما می دهد. نکات برجسته ای وجود دارد که باید مراقب آنها باشید ، مانند حرکت پارکور همراه با مبارزه ، بدون ذکر تعداد زیادی از انسانهای آلوده که در شهر ساکن هستند.

 Dying Light 2 setting

اولین Dying Light در شهر تخیلی ترکیه Harran برگزار شد ، اما ما برای  Dying Light 2 به سمت غرب حرکت می کنیم. Smektala می گوید ، مهمتر از همه این است که اندازه نقشه Dying Light 2 "چهار برابر بزرگتر از  سری اول بازی است". این شامل محله های فقیرنشین ، شهر قدیمی و بخش توسعه یافته  پس از 2015 است.

از تصاویر گیم پلی ای که دیده ایم ، فکر می کنیم می توان بناهایی مانند طاق پیروزی و دروازه براندنبورگ را که احساس غربی را تقویت می کند ، مشاهده کرد. به گفته Smektala ، این یک "کلان شهر خیالی اروپایی است ، اما اکنون احتمالاً آخرین شهرک انسانی است که برای زنده ماندن باید در آن تلاش کرد." ما تصور نمی کنیم که شما بخواهید گردشگری زیادی در اینجا انجام دهید.

Dying Light 2 همچنین دارای هفت منطقه مختلف برای دویدن و پرش را مشخص می‌کند. با این حال ، یکی از بزرگترین تغییراتی که از صحنه به صحنه مشاهده می کنیم ، سبک های مختلف حرکت پارکور است. به عنوان مثال ، یک منطقه پر از ساختمان‌هایی که در حال خرد شدن هستند و در زیر پای شما قرار خواهند گرفت، به این معنی است که شما باید بیشتر مراقب باشید.

  Dying Light 2 multiplayer 

 Dying Light ممکن است در آن همکاری وجود داشته باشد ، اما چند نفره در Dying Light 2 به صورت متفاوت است. تعامل چهار نفره باز می گردد ، اما این بار ، سه بازیکن باید به بازی یک میزبان ملحق شوند زیرا داستان مبتنی بر تصمیم گیری است.

Better together: the best multiplayer games on PC 

محور اصلی داستان Dying Light 2 انتخاب هایی است که برای جهان اطراف شما پیامدهایی دارد. جناح هایی که با آنها طرف هستید ممکن است بر شهر غالب شوند ، شهر را به رنگ قرمز (یا هر رنگی که انتخاب می کنند) رنگ آمیزی کنند و همچنین مسیرهای جدید پارکور و فرصت های تجاری را به شما ارائه دهند. این بدان معناست که دنیای Dying Light 2 شما منحصر به فرد شما خواهد بود و کاربردهای آن در همکاری هنوز نهایی نشده.

Dying Light 2 gameplay

در ادامه دنباله زامبی ها امکانات داستان و انتخاب را گسترش می دهد و گیم پلی اصلی Dying Light 2 نیز شاهد تغییرات گسترده خواهد بود. به گفته طراح اصلی Tymon Smektala  پس از نمایش YouTube Gaming پس از جلسه E3 مایکروسافت  ، تعداد حرکتهای پارکور Dying Light 2 دو برابر بیشتر از نسخه اصلی خواهد بود. با توجه به گروه ها ، جناح ها و  زامبی هایی که در نظر داریم ، راههای بیشتری برای فرار از خطر برای ما یک پیروزی است.

این بازی همچنین دارای وسایل نقلیه خواهد بود ، هر چند نه در حد Dying Light: The Following.  Techlandوعده می دهد که وسایل نقلیه با به روز شدن بازی جالب تر خواهند شد. در جریان یک دموی E3 2019 ، ما شاهد قهرمان  Aidan Caldwell در حال پارکور است و مجبور می شوید او را به مقصد بعدی خود برساند. Smektala به ما می گوید که اگر دوست دارید فرمان را در داشته بباشید ، می توانید از گیم پلی وسیله نقلیه نیز عکس بگیرید.

او به ما می گوید: "بگذارید واضح بگویم: این یک بازی رانندگی نیست.اما شما قادر به رانندگی با وسایل نقلیه خواهید بود ،  شما می توانید در صندلی مسافر بنشینید در حالی که شخص دیگری در حال رانندگی است ، اما این هرگز هسته اصلی بازی نخواهد بود. اما  ، مطمئناً ماموریت هایی وجود دارد که می توانید با ماشین رانندگی کنید. 

همچنین هنگام مبارزه باید رویکرد متفکرانه تری در پیش بگیرید. Smektala می افزاید که نبرد اول شخص بیشتر تاکتیکی خواهد بود و از شما می خواهد که دائماً حرکت کرده و به حملات دشمنان خود پاسخ دهید. محیط و بازگشت چرخه روز/شب به شما فرصت می دهد تا از راه های دور چشم انسان و همچنین آن مزاحم ها پرش کنید.

مناطق تاریک به Dying Light 2 باز می گردند و وحشتناک تر از همیشه هستند. مناطق تاریک به طور موثر لانه های مردگان هستند که همه آنها در خواب زمستانی به سر می برند تا از تابش نور خورشید فرار کنند . ورود به این مناطق به دلیل تعداد و قدرت زامبی های ساکن در حالی که آنها با خیال راحت  در سایه‌ها مخفی شده اند ، به شدت خطرناک است. اما مطمئناً پاداش های عظیمی در دو منطقه Dying Light 2 Dark Areas مدفون شده است ، بنابراین این وحشت ارزش آن را دارد.

DLC DYING LIGHT 2 

Smektala برنامه های مربوط به محتوای پس از راه اندازی Dying Light 2 را تأیید کرد ، او می گوید  برنامه هایی برای پشتیبانی در واقع در چهار سال-طراحی شده است.

این برای بازیکنان Dying Light 1 تعجب آور نیست ، زیرا Techland همچنان از سال 2015 به حمایت از بازیکنان ادامه می دهد ، از جمله بسته الحاقی The Following در سال 2016. اگرچه هنوز برنامه هایی برای DLC Light 2 DLC مشخص نشده است ، اما مطمئن هستیم Smektala می‌داند که ما مشتاق هستیم که به مطالب به روز رسانی شده در قول خود برای انجام آن چون طرفداران به این مساله علاقه‌مند هستند.

گروههای Dying Light 2 

گروه هایی که ما تا به حال در مورد آنها می دانیم Peacekeepers ها و scavengers ها  هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. مقایسه با مجریان توتالیتر در بازیهای گرسنگی در مورد بازیهای قبلی بی جا نخواهد بود: Peacekeepers اگر به آنها فرصت داده شود با مشت آهنین مخالفت خواهند کرد. Scavengers  آزاد و ماهر هستند ، اما این تنها چیزی است که ما در مورد گروه دوم می دانیم.

زنده ماندن و پیشرفت: راهنمای ما برای بهترین بازی های آخرالزمان در PC

اگر شما تصمیم بگیرید که با آنها طرف باشید ، آنها آرامش را برای جامعه به ارمغان می آورند - اما ممکن است در طول زمان پشیمان شوید. روحیه آنها تقویت می شود ، بازماندگان در واقع بیرون می روند و شما منابع قابل اطمینان دارید. اما اگر نتوانید از پس آنها بر بیایید ، مجازات های شدیدی در انتظار شماست . ما بی صبرانه منتظر افشای گروههای بیشتر و نحوه تعامل آنها با یکدیگر هستیم.

علاوه بر جناح های بزرگ و قدرتمند مانند حافظان صلح ، جناح های کوچک و کوچکتر نیز وجود دارند. این گروه ها هنوز هم می توانند جهان را تحت تأثیر قرار دهند ، اما در مقایسه با جناح های کلیدی ، به طرزی کمتر. نمونه ای از گر.ه کارت وحشی افراد غیر آلوده هستند که به شدت به پرورش مواد مخدر علاقه دارند.

شما همچنین می توانید گروهها را در مقابل یکدیگر قرار دهید و باعث ایجاد حواس پرتی عالی در حین نفوذ به منطقه جدید شوید.

تصاویری از Dying Light 2

Dying Light 2 concept art

داستان  Dying Light 2

در دومین تریلر گیم پلی به ما احساسی می دهد که چگونه  بر داستان Dying Light 2 تأثیر می گذارد. به نظر می رسد حتی کوچکترین تصمیمات می تواند جهان نابود شده در اطراف شما را به شدت تغییر دهد. این تریلر تنظیمات Dying Light 2 را "یک اکوسیستم عملکردی توصیف می کند که در سطوح مختلف به کارهایی که انجام می دهید واکنش نشان می دهد."

به عنوان مثال : نیروهای حافظ صلح از شما می خواهند که با برخی از مردمی که یک منبع مهم آب را کنترل می کنند ، معامله کنید. شما می توانید آن دستورالعمل را به هر شکلی که دوست دارید انجام دهید ، که شامل اخراج آنها میشود ، تفسیر کنید. این امر به نیروهای حافظ صلح آزادی می دهد تا فرمان تفرقه افکنی خود را اعمال کنند.

به همین ترتیب ، می توانید با احتکارکنندگان همکاری کنید و آب را در بازار سیاه بفروشید. این به شما امکان می دهد از طریق تجارت به موارد خاصی دسترسی داشته باشید ، اما باندها شروع به جمع شدن در موقعیت شما می‌کنند. خانه شما در مقایسه با خرابی هایی که ایجاد می کنند مانند رنگین کمان و آفتاب خواهد بود.

داستان Dying Light 2 جاه طلبانه است و ما هیجان‌زده هستیم تا ببینیم چگونه تصمیمات ما بر جهان تاثیر می‌گذارد. و با وجود نویسندگان The Witcher 3 در پشت تلاش ماهرانه Bloody Baron ، انتظار نداریم این داستانی باشد که ما می خواهیم خیلی سریع از آن عبور کنیم. با استعداد بسیار زیادی که روی پروژه کار می کند ، مطمئناً داستان بخش مهمی از Dying Light 2 خواهد بود.

Piotr Szymanek ، کارگردان روایت Dying Light 2 ، داستان را در جدیدترین تریلر E3 2021 شرح می دهد که در شهری گرفتار شیوع بیماری و شیمیایی توسط ارتش انجام شده و ساکنان را به "نیمه عمر و افراد مبتلا" تبدیل می کند. داستان قهرمان اصلی آیدن کالدول و خواهرش میا است که در پنج سالگی پس از آزمایش در یک مرکز اسرار آمیز از هم جدا شدند. آیدن بازگشته است ، سعی می کند میا را در شهر پیدا کند ، با استفاده از مهارت‌های parkour خود از پشت‌بام حرکت میکند و از خیابانهای شلوغ اجتناب می کند .

 گفته می شود Dying Light 2 بیش از 100 ساعت محتوا دارد. اگرچه گفته می شود که این کمپین در 15-20 ساعت آغاز می شود ، Smektala قبلاً فاش کرد که ، تنها 50٪ از Dying Light 2 را در اولین بازی خود مشاهده خواهید کرد.