روز دوشنبه ، سونی پیکچرز تریلر نهایی دو دقیقه ای برای قسمت دوم فیلم Venom را معرفی کرد که دو symbiotes بیگانه را در مقابل هم قرار می دهد: ادی بروک/ ونوم و تام هاردی در مقابل کلتوس کسادی/ کارنیج وودی هارلسون.  تریلر جدید Venom: Let There Be Carnage همچنین اولین نگاه ما را به Frances Barrison/ Shriek نائومی هریس نشان می دهد ، که گفته می شود علاقه زیاد Kasady به دنباله Venom است هرچند ما آنها را در تریلر با هم نمی بینیم.

براک شبها سوار دوکاتی است که دوست بیماری زا او را مورد حمله قرار می دهد: "ما باید آنجا باشیم ، و غذای بدی بخوریم. من یک شکارچی هستم ، باید آزاد باشم. " با ونوم همین کار را انجام دهید ، قبل از اینکه براک پاسخ دهد: "تو باید  پرخاشگری خود را کنترل کنی. یا شما را به منطقه ۵۱ خواهید برد. " اوه ، بنابراین ما قصد داریم توطئه کامل را در Venom انجام دهیم: اجازه دهید به کشتار ادامه دهیم؟ براک به ونوم می گوید که اگر او بخواهد در بدنش زندگی کند، باید با قوانین او زندگی کند ، اما  علاقه ای به ایجاد صلح ندارد. ونوم بینی براک را دو بار می شکند و سپس می گوید: "تو بازنده هستی."


در مکانی  می بینیم که شریک (هریس) که در قفس حبس شده است. و در تأسیسات دیگر ، براک ، روزنامه نگار تحقیقی با Kasady قاتل سریالی ملاقات می کند که می خواهد داستان خود را برای او باز گو کند. براک بیش از حد به Kasady در زندان نزدیک می شود که دست او را گاز می گیرد و سپس می گوید: "من قبلاً طعم خون را چشیده ام ، این نیست." آیا او اینگونه همزیستی خودش را می گیرد ، مثل انتقال نوعی؟ تریلر نهایی Venom: Let There Be Carnage اینطور پیشنهاد می کند ،  Kasady یک شبه به Carnage تبدیل می شود و در مورد آن بسیار مشتاق است.

Kasady/ Carnage از توانایی های جدید خود برای فرار از زندان استفاده می کند و قبل از مقابله با Brock/ Venom ، ویرانی را به دنبال دارد. به نظر می رسد همزیست اخیر برای لحظه ای می ترسد و به درون جسم براک می‌رود و پس از آنکه قول داد که به او اجازه خواهد داد همه را بخورد، دوباره ظهور می‌کند. این تلاش برای شوخ طبعی در انتهای تریلر جدید Venom: Let There be Carnage نیز مشاهده می شود ، جایی که براک به نامزدی سابق خود Anne Weying (میشل ویلیامز) با نامزد دکتر Dan Lewis (Reid Scott) نامزد جدید خود واکنش نشان می دهد و به صورتش سیلی می زند .

Andy Serkis (Mowgli: Legend of the Jungle) کارگردانی Venom: Let There Be Carnage را بر عهده دارد و فیلمنامه ای را که توسط کلی مارسل ، نویسنده فیلم Venom نوشته شده است . هاردی داستان را با مارسل توسعه داد. هاردی و مارسل همچنین تهیه کنندگان فیلم Venom: Let There Carnage در کنار آوی آراد ، مت تولماچ ، امی پاسکال و هاچ پارکر هستند. برنده اسکار رابرت ریچاردسون (هوگو ، هوانورد) فیلمبردار است. Venom: Let There Be Carnage محصول شرکت Columbia Pictures ، Marvel Entertainment و Tencent Pictures است. سونی پیکچرز توزیع کننده جهانی است.

Venom: Let There Be Carnage در 15 سپتامبر در انگلستان و 24 سپتامبر در ایالات متحده منتشر می شود.