نیمی از رای دهندگان در نظرسنجی هفته گذشته به انتخاب Huawei P50 Pro علاقه  مند هستند و تفکیک اولویت‌های خاص طرفداران بسیار جالب است.

از بین هر 10 رای تنها ۱ نفر منتظر نسخه نسل 5 از تلفن‌ها هستند. محدودیت عجیب این است که سری جدید P50 فقط 4G است ، اما به نظر نمی رسد که طرفداران را خیلی اذیت کند.


جزئیات بعدی بازتاب احساسات خریداران Galaxy S است-بسیاری تراشه پرچمدار Snapdragon را بر تراشه داخلی شرکت ترجیح می دهند (در این مورد Kirin 9000). بنابراین ، در حالی که ارائه هر دو در P50 ممکن است از روی ضرورت باشد ، اما بسیاری خوشحال خواهند شد که هواوی این تنظیم دائمی را انجام دهد. سپس ، تقریباً بسیاری از رای دهندگان تراشه Kirin را ترجیح می دهند ، که در foundries ۵  نانومتری TSMC ساخته شده است (در مقابل سامسونگ 5 نانومتر برای Snapdragon).

هیچ بحثی در مورد Android در برابر HarmonyOS وجود نداشت ، تمایز مهمتر خدمات تلفن همراه Google در مقابل خدمات تلفن همراه Huawei است. به عبارت دیگر ، همه چیز در مورد برنامه ها است. در حالی که HMS و AppGallery با سرعت چشمگیری در حال رشد هستند ، اما هنوز برخی برنامه‌های کلیدی را برای برخی از کاربران را از دست داده‌اند از نظر ظاهری تفاوت زیاد نیست (به نظر می رسد برنامه های بانکی دغدغه اصلی هستند).

تنظیم دوربین در P50 Pro تمام جنبه های مناسب برای طرفداران را بررسی می کند. تعداد کمی نسخه بالقوه Pro+ را مطرح کردند (در نسل های قبلی Pro+ دارای پریسکوپ با فاصله کانونی طولانی تر بود) ، اما عدم وجود آن مسئله مهمی نبود.

ما تا کنون در مورد مدل Pro صحبت کرده ایم ، زیرا چیز زیادی برای گفتن در مورد vanilla Huawei P50 وجود ندارد. ماه آینده در دسترس خواهد بود ، برخی حتی آن را خریداری می کنند . اما این تنها رضایت همه را جلب نمی کند.