تاریخ انتشار و قیمت  

 تاریخ انتشار اکتبر 2021    

 قیمت احتمالی شاخص 

گوگل معمولاً دستگاه Pixel خود را در نیمه دوم سال ، معمولاً در اکتبر به نمایش می گذارد. این شرکت تأیید کرده است که پیکسل 6 و 6 پرو در "پاییز" به بازار می آیند ، اما هنوز تین تاریخ قطعی نیست .

از نظر قیمت ، پیکسل 3 و 3 ایکس ال و پیکسل 4 و 4 ایکس ال همگی در قیمت مشابه گوشی های پرچمدار قرار دارند. در همین حال ، پیکسل 5 از نظر قیمت در رده متوسط قرار داشت.

در حال حاضر مشخص نیست که گوگل از نظر قیمت در سال جاری چه خواهد کرد ، اگرچه تعجب آور نیست که پیکسل 6 را با قیمت مشابه پیکسل 5 و پیکسل 6 پرو گران تر ببینیم.


طراحی    

  بدنه دوربین برجسته افقی 

    دوربین سه گانه   

  دوربین جلو سوراخ سوراخ     

گزینه‌های رنگی پررنگ

گوگل برخی از تصاویر رسمی Pixel 6 و Pixel 6 Pro را از پشت گوشی منتشر کرده ، با طراحی که چندین منبع فاش شده را تأیید می کند و فاصله زیادی نسبت به دستگاه های قبلی Pixel نشان می دهد. 6 پرو از طراحی مشابه پیکسل 6 پیروی می کند اما دارای سه لنز در پشت در مقایسه با دو لنز است.

یک محفظه بزرگ و باریک بیرون زده دوربین وجود دارد که عرض گوشی را در بر می گیرد و دو رنگ را از هم جدا می کند و گوگل گفته است که 6 پرو دارای "پوشش آلومینیومی سبک و صیقلی" خواهد بود. در تصاویر در سه گزینه رنگ ، شامل زرد و نارنجی روشن ، سفید و خاکستری و سیاه و خاکستری تیره نشان داده شده است.

تصاویر رسمی فقط قسمت پشتی دستگاه را نشان می دهند ، اما تصاویر فاش شده نشان می دهد که یک دوربین جلو سوراخ متمرکز در بالای صفحه نمایش دارد. گفته می شود که صفحه نمایش در لبه ها کمی خمیده است - که می توانید آن را در تصاویر جانبی رسمی منتشر شده توسط Google مشاهده کنید. همچنین گفته می شود که دارای سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش است ، که با توجه به اینکه سنسور فیزیکی دیگر در پشت وجود ندارد ، منطقی است.

برخی شایعات همچنین پیشنهاد می کردند که یک دوربین جلویی زیر نمایشگر وجود داشته باشد ، اما ما فکر نمی کنیم که این اتفاق در مورد مدل امسال رخ دهد.

Display

     صفحه نمایش 6.67 اینچ/6.71 اینچ

     صفحه خمیده    

 Quad HD+120Hz   

  سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش

بر اساس شایعات ، گوگل پیکسل 6 پرو دارای صفحه نمایش 6.67 اینچی یا صفحه نمایش 6.71 اینچی است که اندکی بزرگتر از صفحه نمایش پیکسل 5 است. همچنین بزرگتر از Pixel 4 XL است که دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی بود.

ما انتظار داریم که وضوح تصویر Quad HD+ را در Pixel 6 Pro و همچنین نرخ تازه سازی 120 هرتز ببینیم که بتواند آن را با گوشی های سامسونگ گلکسی S21 و S21+ و OnePlus 9 Pro رقابت کند ، اگرچه هیچ چیزی هنوز تایید نشده است. همانطور که در بالا ذکر شد ،ادعا شده است سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر برای Pixel 6 Pro است و صفحه نمایش در لبه ها کمی خمیده است.

سخت افزار و مشخصات  

    گوگل دارای تراشه Tensor است   

  فناوری UWB   

قابلیت اتصال 5G

 Google Pixel 6 Pro سیستم‌عامل خود را دارد که به نام Tensor شناخته می‌شود.

 این تراشه دارای یک ماژول اصلی امنیتی جدید و Titan M2 است ، به علاوه طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که همه برنامه های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می توانند بر روی آن اجرا شوند - از عکاسی محاسباتی گرفته تا ترجمه در زمان واقعی. 

سایر شایعات سخت افزاری نشان می دهند که Pro دارای 12 گیگابایت رم و گزینه های ذخیره سازی 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت و 512 گیگابایت است. همچنین گفته می شود که باتری 5000 میلی آمپر ساعتی دارد.

انتظار می رود Pixel 6 Pro یک دستگاه 5G باشد و دارای فن‌آوری فوق پهنای باند باشد..


دوربین ها   

   دوربین سه گانه  

   دوربین جلو 4K    

 دید در شب

پیکسل 6 پرو دارای دوربین سه گانه در پشت با لنز 4x optical telephoto برابر است. هنوز جزئیات رسمی بیشتری فاش نشده است و شایعات در مورد ترکیب ظاهری متفاوت است ، بنابراین هنوز دقیقاً مشخص نیست که از نظر ترکیب چه خواهیم دید.

یک شایعه نشان می دهد که یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی ، همراه با یک دوربین فوق عریض و یک لنز تله 8 مگاپیکسلی وجود دارد.

شایعه دیگری ادعا می کرد که دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی ، دوربین تله 48 مگاپیکسلی و لنز فوق عریض 12 مگاپیکسلی وجود دارد.گفته می شود دوربین جلو 12 مگاپیکسل است.

شایعات دیگر نشان می دهند که دوربین جلو می تواند فیلمبرداری 4K را خاموش کند و به احتمال زیاد ما همچنان ویژگی هایی مانند Night Sight را خواهیم دید. همچنین ادعا شده است که یک حالت دوربین ثابت گیمبال   پیشرفت های بزرگ در فیلم وجود خواهد داشت.