در گفتگو با مردم ، قهرمان مارول گفت: "من واقعاً فکر می کنم اگر از قبل بهتر باشم ، بسیار خوب است. من همیشه از گفتن آن می ترسم ، چون نمی‌خواهم کسی  دلخور شود.  ، اما من واقعاً به این فکر می کنم. "

این فیلم قرار است حول مجموعه جدیدی از شخصیت ها بچرخد.

کارگردان جانسون  می گوید این فیلم  دنباله آن نیست ، زیرا بلان تنها چهره آشنا است ، اما راحت تر می توان آن را چنین نامید. او به مجله مصاحبه گفت: "این واقعاً دنباله ای برای Knives Out نیست." "من باید عنوانی برای آن پیدا کنیم تا  آن را دنباله The Knives Out Sequel نبینم زیرا  فقط دانیل کریگ است که همان کارآگاه با بازیگران کاملاً جدید است."

تا کنون ، "دنباله" دارای *نفس عمیق *، باوتیستا ، کاترین هان از WandaVision ، Janelle Monae ، Edward Norton ، Jessica Henwick ، Madelyn Kline ، Leslie Odom Jr. و Kate Hudson است.

بوتیستا می افزاید: "همه خیلی خوب بازی کرده اند." "من با تعدادی از هم بازیگرانم کار می کردم و از بازی آنها و اینکه چقدر خوب با این شخصیت ها سازگار شده اند تعجب کردم. من فکر می کنم شخصیت های این فیلم حتی عجیب تر از شخصیت های  اول هستند.


جانسون نه برای یک ، بلکه برای دو دنباله بازی Knives Out ، که هر دو به دنبال Netflix هستند ،  450 میلیون دلار هزینه دارد. هنوز هیچ یک از فیلم ها تاریخ اکران را تایید نکرده اند ، اما فیلمبرداری Knives Out 2 تابستان امسال در یونان آغاز شده است ، بنابراین منتظر می مانیم تا بزودی خبر تاریخ نمایش در تئاتر را  بشنویم.