به نظر می رسد Insurgency Sandstorm سرانجام در 29 سپتامبر 2021 برای PS4 و Xbox One منتشر می شود.

تیرانداز  تاکتیکی مبتنی بر تیم-که در ابتدا انتظار می رفت همزمان با اولین راه  اندازی Steam در سال 2018 بر روی کنسول در دسترس باشد-چندین تاخیر در کنسول  متحمل شد که باعث شد  انتشار آن چندین بار به عقب افتد.


با  این حال ، ما نه تنها یک تاریخ انتشار مبهم داریم ، بلکه یک تاریخ واقعی  دریافت می کنیم ... خوب ، اگر ناشر لینک پیش سفارش Maximum Games UK ما را  به آن راهنمایی کند  تا دقیق باشد ، همانطور که نه توسعه دهنده New World  Interactive و نه حساب های توییتری تأیید شده بازی هنوز چیزی نگفته اند - و  حتی ویدیوی جاسازی شده در توییت  حداکثر فقط برای سال ۲۰۲۱ محدود می‌شود -  ممکن است عاقلانه نباشد که بیش از حد هیجان‌زده شوید ، اما طبق VG24/7 ،  Gamespot در ایالات متحده  به انتشار در تاریخ 29 سپتامبر اشاره می کند.  بنابراین منتظر هستیم؟ 

Insurgency  Sandstorm برای PS4 و Xbox می آید! در FPS تاکتیکی ، درگیر جنگ های مدرن  واقع گرایانه شوید! نبرد در محیط های جنگ زده یک درگیری معاصر از طریق  مجموعه ای از حالت های همکاری و چند نفره

اگر قبلاً  آن را تجربه  نکرده اید ، در جمع بندی 30 بازی FPS که می توانید در حال حاضر انجام دهید ،  Insurgency Sandstorm را به عنوان "تیرانداز تیمی با تمایل واقع گرایانه"  توصیف می کنیم.

"این امکانات رفاهی را که در FPS های امروزی انتظار  داشتید از بین می برد ، مانند نشانگر آسیب‌دیده و  پیامهای تأیید کننده  کشتن  ، که احساس کاملاً متفاوتی به آن می بخشد."


مجبور  به تأیید بصری کشتارهای خود - چند گلوله دیگر را به دشمنان خود  شلیک کنید  ، فقط برای اطمینان از اینکه آنها حرکت نمی کنند - شما را در چارچوب ذهن  مناسب برای نحوه بازی Sandstorm قرار می دهد: بسیار دقیق. این کار به صبر و  دقت در مورد ریسک کردن پاداش می دهد ، و اگر از موقعیت خارج شدید ، می  میرید ، پس در پوشش بمانید و مطمئن شوید که با تیم خود هماهنگ هستید. "