Call of Duty Vanguard بازیکنان را به جنگ جهانی دوم باز می گرداند.

بنابر تصاویر فاش شده  ، به نظر می رسد طرفداران Call of Duty اواخر امسال  در این فرانچایز به نام Call of Duty: Vanguard به جنگ جهانی دوم باز می گردند.


چارلی اینتل گزارش می دهد که به روز رسانی فصل 5 بازی Call of Duty: Black Ops Cold War شامل برخی فایل های مخفی بود که جزئیات پیش سفارش عنوان Call of Duty 2021 را نشان می داد. افرادی تصاویر را بیرون کشیدند و شروع به اشتراک گذاری آنلاین کردند. Activision برخی از این پست ها را با  اخطارهای حق کپی‌رایت اعلام کرده و آنها را مجبور به حذف کرده است.

 تصاویر  این نشان می دهد که Call of Duty: Vanguard عنوان رسمی بازی خواهد بود و در جنگ جهانی دوم تنظیم می شود.

 Vanguard دارای 24 نقشه است که چندین حالت را شامل می شود.    

 چندنفره دارای آب و هوای پویا خواهد بود.  

   Treyarch در حال رهبری زامبی ها است و Dark Aether را ادامه می دهد.

  یک حالت جدید  Sledgehammer از Combined Arms / Ground War را معرفی می کند.

شخصیتهای جدید Call of Duty: Vanguard     

Lucas

Polina

Wade


شخصیتهای ذکر شده در بالا اکنون توسط تام هندرسون تأیید شده است که بر اساس افراد واقعی از تاریخ جنگ جهانی دوم است. او تعدادی از منابع مختلف را منتشر کرده است که هویت سه اپراتور را که  فاش شده است تأیید می کند. می توانید یک را در توییت زیر مشاهده کنید.  شخصیت های بازی بر اساس افراد واقعی ساخته شده اند. در اینجا 2 موردی که تا به حال می شناسیم آورده شده است.


تصاویر فاش شده به سه مجموعه برای Vanguard اشاره می کند: Standard ، Cross-Gen و Ultimate. این مجموعه ها مشابه آنچه سال گذشته Activision برای Call of Duty: Black Ops Cold War ارائه کرد. به نظر می رسد که بسته نرم افزاری "Cross-Gen" به بازیکنان اجازه می دهد از نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بازی به نسخه های کنونی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بروند.


این نشت همچنین حاوی اطلاعات دقیق در مورد نسخه نهایی Vanguard است ، از جمله دسترسی زودهنگام به یک بتا باز برای مشتریان پیش سفارش. کسانی که Ultimate Edition را خریداری می کنند ، اپراتورهای  انگشت شمار ، سلاح mastercraft ، بسته اسلحه ، مقداری XP جایزه و سایر پاداش های مختلف دریافت می کنند.

تصاویر فاش شده اشاره ای به تاریخ انتشار Call of Duty: Vanguar