ما انتشار Rainbow Six Extraction را تا ژانویه 2022 به تعویق می اندازیم.ما از این زمان استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این تجربه همه جانبه ، مشارکتی و مهیج را زنده می کنیم و آماده می شویم تا یک بازی واقعاً منحصر به فرد Rainbow Six را برای شما به ارمغان بیاوریم.

این بازی در حال حاضر قرار است در ژانویه 2022 منتشر شود و این تأخیر به تیم زمان بیشتری برای  اطمینان از آماده بودن آن می دهد.


عنوان Rainbow Six Extraction عنوان بازی. نشت های متعدد در اوایل سال 2021 نشان داد که بازی ، در آن زمان به نام قرنطینه ، به دلایلی  نام آن تغییر می کند.

جهان طی سال گذشته بسیار تغییر کرده است و  شیوع بیماری و قرنطینه برای بسیاری از مردم سخت بوده است ، بنابراین منطقی است که یوبی سافت بخواهد عرضه آن را به تعویق بیندازد. همه گیری جهانی که بسیاری را آزرده کرده است.


حالا ما می‌دانیم که به لطف ویدیوی منتشر شده ما می‌توانیم بر خود بازی تمرکز کنیم، نه عنوان آن.

این بازی بر روی PS5 و Xbox Series X/S نیز عرضه خواهد شد . همانطور که در این مرحله انتظار داشتید یک عنوان بین نسلی است.  پشتیبانی Ubisoft از پلت فرم پخش ، ما همچنین می دانیم که آن را به Google Stadia نیز اضافه می کند.

گیم پلی Rainbow Six Extraction

گیم پلی بازی که در E3 فاش شد تأیید می کند که Extraction اساساً نسخه ارتقاء یافته ای از آن حالت بازی است.

این واقعیت که Extraction در  موتور Siege قرار دارد به این معنی است که این بازی دارای gunplay و گزینه های تاکتیکی بسیار قوی است و دارای تخریب پذیری و گزینه های زیادی در محیط است.


همچنین فهرستی از اپراتورهای آشنا Siege برای انتخاب وجود دارد که هرکدام توانایی ها و ابزارهای خاص خود دارند به همراه تعداد زیادی سلاح و ابزار که بین قهرمانان به اشتراک گذاشته شده است انتخاب میکنند.

Extraction بازیکنان را با یک تهدید بیگانه ، به نام Archaeans آشنا روبه رو می کند. در هر مأموریت (یا تهاجم) بازیکنان اهداف متعددی را در مجموعه ای از مناطق بر عهده می گیرند ، برخی از آنها نیاز به جمع آوری اطلاعات دارند و برخی دیگر  می خواهند ردیاب ها را بر روی لانه های بیگانه قرار دهند.


airlocks نقش اتاق‌های Left 4 Dead را بین دو منطقه به عهده می‌گیرد و هر بازیکنی که در پس از آن باقی بماند مجبور خواهد بود از درختان لزج  در مناطق  نجات یابد،  و این یک چالش جدی به نظر می‌رسد.


همه اینها بسیار  چشمگیر به نظر می رسند ، با بارگذاری مکانیک های مختلف در حین حرکت در مرحله ای که از حالت مخفیانه به نبردهای همه جانبه منتقل می شوید ، بنابراین ما نمی توانیم منتظر بمانیم .