همه ما می دانیم که فورد مدل T یک وسیله نقلیه بسیار مهم است ، نه تنها برای نام تجاری Blue Oval بلکه برای کل آمریکا. فورد که به عنوان اولین خودروی مقرون به صرفه تلقی می شود ، مدل T را با قیمت مناسب از طریق تولید خط مونتاژ کارآمد به فروش رساند. خانواده های طبقه متوسط توانستند سبک زندگی مسافرت با اتومبیل را که قبلاً منحصر به فرد بود ، تجربه کنند.

هنگامی که فورد مدل T را در اکتبر 1908 معرفی کرد ، دارای  قیمت 850 دلار بود. این پول با توجه به تورم ، معادل  25000 دلار است که باعث می شود فورد Maverick مقرون به صرفه تر از مدل T در زمان معرفی باشد.

قابل ذکر است که Maverick  از 19،995 دلار شروع می شود. با در نظر گرفتن 1495 دلار برای به دست آوردن خودرو ، قیمت آن همچنان 21،490 دلار است که بسیار کمتر از آنچه قبلا مدل T درخواست کرده بود. همچنین هزینه آن کمتر از فورد رنجر قدیمی از یک دهه قبل است.


با این پول ، شما مدل پایه Maverick XL را دریافت می کنید ، که همانطور که قبلاً  دیدیم ، واقعاً بد نیست. پارچه و پلاستیک فراوان بود ، اما همچنان یک صفحه لمسی مرکزی 8.0 اینچی با استاندارد Bluetooth با قابلیت اتصال بلوتوث و Apple CarPlay یا Android Auto دریافت می کنید. تمام درها و پنجره ها دارای نیروی برقی هستند ، بنابراین با وجود استیل های 17 اینچی اصلاً اساسی نیست.


چیزی که Maverick را عالی جلوه می دهد ، پیشرانه 2.5 لیتری هیبریدی چهار سیلندر استاندارد است که چرخ های جلو را از طریق CVT هدایت می کند. در حالی که کاملاً شبیه کامیون نیست (مانند تخت 4.5 فوت) ، امتیاز 40 mpg را در شهر دریافت می کند ، که باید یک نقطه فروش جذاب برای مصرف کنندگان به‌صرفه باشد.

گران ترین Maverick با وجود همه گزینه های ممکن می تواند تا حدود 42000 دلار قیمت داشته باشد. کمی گران است ، اما همه ما می دانیم که این قیمت  با مجموعه فناوری کمک راننده Co-Pilot360 ، سیستم محرک چهارچرخ محرک و موتور 2.0 لیتری توربوشارژ EcoBoost توربوشارژ ارائه می شود.