Avatar: Frontiers of Pandora   ™ یک بازی اکشن و ماجراجویی اول شخص است که توسط Massive Entertainment-استودیوی Ubisoft ، با همکاری Lightstorm Entertainment و Disney توسعه یافته است.


Avatar: Frontiers of Pandora که با استفاده از آخرین نسخه موتور Snowdrop ساخته شده است و منحصراً برای نسل جدید کنسول ها و رایانه های شخصی توسعه یافته است ، دنیای جذاب پاندورا را با همه زیبایی و خطر در یک تجربه همه جانبه و جهان باز زنده می کند.

در این داستان جدید و مستقل ، به عنوان یک Na’v بازی کنید و سفری را در سرتاسر مرز غربی انجام دهید ، قسمتی که هرگز در پاندورا دیده نشده بود. یک دنیای زنده و واکنشی را که موجودات منحصر به فرد و شخصیت های جدید در آن زندگی می کنند ، کاوش کنید و نیروهای RDA مهیب که آن را تهدید می کنند و به عقب می راند.


زمینه ای برای یک ماجراجویی اول شخص جدید از سازنده The Division 2 سازنده Massive Entertainment است-همچنین در پشت بازی باز دنیای Star Wars بعدی-که از موتور The Snowdrop The Division برای زنده کردن پاندورا استفاده می کند. در آواتار: مرزهای پاندورا ، شما در نقش بیگانگان  آبی Na’v در یک داستان مستقل در قسمتی دیده نشده از کره زمین بازی خواهید کرد ، همان طور که شما به نیروهای انسانی فشار وارد می‌کنید. فقط می توان گفت که بازی به دنباله های فیلم Avatar نیست ، اولین مورد آن در دسامبر 2022 منتشر می شود.

تاریخ انتشار: 2022 ژانر :ماجراجویی اکشن اول شخص / جهان باز 

توسعه دهنده:Massive Entertainment, Ubisoft Düsseldorf, Ubisoft Shanghai 

آواتار: مرزهای پاندورا برای کنسولهای عرضه می شود

پلی استیشن 5 / ایکس باکس سری  X | S / PC / Stadia / Luna