توسعه دهنده بازی Shadow Warrior ، Flying Wild Hog و ناشر Focus Home Interactive ، Evil West را بعنوان بازی اکشن آینده خود ، در جریان The Game Awards 2020 معرفی کردند.

Evil West ممکن است در ابتدا ما را فریب بدهد تا فکر کنید که  با یک بازی وسترن سنتی سروکار داریم ، اما بعداً یک دستکش با پنجه های جمع شونده و چندین هیولای  به وضوح نشان داد که اینطور نیست.

تاریخ انتشار Evil West

 Evil West در حال حاضر قصد دارد نسخه 2021 را روی رایانه های شخصی ، Xbox Series X/S ، Xbox One ، PS5 و PS4 عرضه کند.

شخصیت های Evil West

اولین نگاه اجمالی به Evil West ما را با شکارچی خون آشام و قهرمان بالقوه Jesse Rentier آشنا کرد. به نظر می رسد او در کشتن هیولاهای شیطانی مصمم و ماهر است.همچنین ممکن است که او تنها شکارچی خون آشام نباشد که  Evil West وجود دارد.

گیم پلی Evil West 

تمرکز Evil West بر  کشتن خون آشامانی است که علاقه زیادی به نوشیدن خون همه دارند.این موضوع مهم است و Jesse Rentier با استفاده از اسلحه های سنتی ، دستکش برق دار خود که دارای پنجه های جمع شونده است . ابزارهای مختلف برای کمک به ماندن مردم در جایی که باید باشند ، هراسی ندارد. Perks همچنین به جسی کمک می کند تا قدرتمندتر شود و به روش های مختلف برای از بین بردن هیولاها متکی باشد. علاوه بر این ، سلاح ها و ابزارها را می توان برای قدرت بیشتر ارتقا داد.شما می توانید با هیولاهایی که Evil West به عنوان یک تفنگدار تنها یا در همکاری با یک دوست به سمت شما پرتاب می کند ، مبارزه کنید.

Doom را تصور کنید ، اما در محیط غرب وحشی و با خون آشام ها. 

 داستان شما را در نقش Jesse Rentier ، "یکی از آخرین عوامل در یک موسسه شکار خون آشام فوق العاده" در مرزهای تاریک و آلوده به دیوها با ابعاد متناوب آمریکا ، درگیر می کند. اما بیشتر شما - قصد دارید به وحشت وحشتناک در حال افزایش پایان دهید ، تهدید خون آشامی که می خواهد در سراسر ایالات متحده گسترش یابد.

خوشبختانه شما مجهز به انواع سلاح های مرگ و نابودی خواهید بود ، از جمله اسلحه های کلاسیک غرب وحشی مانند تفنگ و شش تیرانداز ، اما همچنین می توانید از یک دستگاه مکانیکی کشنده با قابلیت تنظیمات متعدد در بازوی راست خود استفاده کنید. تریلر فاش کننده دستگاه را نشان می دهد که دارای مجموعه ای از تیغه های سبک Wolverine و همچنین یک میله فلزی محکم برای تحمل آسیب های شدید مشت است. ابزارهای دیگر برای استفاده در دسترس خواهند بود و به نظر می رسد یکی از آنها در بازوی چپ شخصیت اصلی در ویدئو و اسکرین شات قرار دارد.