گفته می شود OnePlus 9RT در ماه اکتبر در هند و چین عرضه می شود. یک گزارش جدید ادعا می کند که این شرکت چینی در حال کار بر روی تلفن هوشمند جدیدی برای سری "T" خود است. با سری وان پلاس 8 ، این شرکت تصمیم گرفت که کارها را متفاوت انجام دهد و یک مدل وان پلاس 8T را عرضه کرد. در حال حاضر ، به نظر می رسد که این کار را با سری OnePlus 9 انجام می دهد ، اما گفته می شود که از OnePlus 9R به عنوان پایه آن استفاده می کند. برخی از مشخصات این مدل OnePlus 9RT نیز ذکر شده است.


گزارش هایی وجود دارد که ادعا می کند وان پلاس 9T امسال عرضه نمی شود. سری T تلفن های هوشمند OnePlus به طور معمول نسخه اصلاح شده از سری پرچمدار خود است و با مجموعه OnePlus 8 ، این شرکت تصمیم گرفت از یک تلفن سری T-OnePlus 8T استفاده کند.


در حال حاضر یک گزارش جدید از Android Central با استناد به منابع داخلی بیان می کند که تلفن بعدی در سری T ، حداقل امسال ، OnePlus 9RT است که در ماه اکتبر برای بازارهای هند و چین عرضه می شود. همانطور که از نامش پیداست ، نسخه اصلاح شده OnePlus 9R خواهد بود که ارزان ترین نسخه در سری OnePlus 9 است. 

در مورد مشخصات فنی ، گفته می شود که این OnePlus 9RT دارای پنل AMOLED 120 هرتزی مشابه OnePlus 9R است ، از شارژ سریع 65 واتی ، باتری 4500 میلی آمپر ساعتی و "نسخه بالاتر از Snapdragon 870" استفاده می کند. از نظر نوری ، OnePlus 9RT ممکن است با همان سنسور اولیه OnePlus Nord 2-سنسور 50 مگاپیکسلی سونی IMX766 سونی عرضه شود.

در بخش نرم افزاری ، این گزارش می افزاید که این اولین تلفن OnePlus با OxygenOS 12 بر اساس اندروید 12 خواهد بود. این ویژگی های بیشتری برای ColorOS به همراه پنجره های قابل تغییر اندازه ، یک فروشگاه موضوعی و گاوصندوق خصوصی ColorOS به ارمغان می آورد.

گفته می شود که OxygenOS 12 دارای زیبایی جدید Google از Material You نیست.علاوه بر این ، در گزارش آمده است که OnePlus امیدوار بود که یک بتای بسته OxygenOS 12 را تا به حال منتشر کرده باشد ، اما اشکالات زیادی در ساخت مانع از این اتفاق شده است. ظاهراً کل تیم نرم افزاری در حال کار بر روی رفع اشکالات و ارائه بتا نزدیک به آزمایش کنندگان تا پایان این ماه است.

لازم به ذکر است که OnePlus هیچ اطلاعاتی در مورد OnePlus 9RT یا پیشرفت هایی با بتا بسته OxygenOS 12 به اشتراک نگذاشته است.