بازی به سبک FMV طوری طراحی شده است که در زمان واقعی و بدون قابلیت مکث یا استراحت انجام شود.

Jed Shepherd ، که سال گذشته نویسنده فیلم ترسناک Zoom با موضوع Zoom برای Shudder بود ، با معرفی بازی Ghosts به سبک FMV ، اکنون در حال توسعه است. این بازی با بازی آنتیگونیست ماوراءالطبیعه به نام The Long Lady که توسط Trevor Henderson خالق Sirenhead طراحی شده است و توسط Creature Shop جیم هنسون زنده شده است ، بیشتر بازیگران بازی Host را متحد خواهد کرد.

این بازی گروهی از شکارچیان ارواح را دنبال می کند (ستاره های میزبان اما لوییز وب ، هیلی بیشاپ ، جمما مور ، رادینا دراندووا و کارولین وارد) در حال جستجو در "خالی از سکنه ترین مکان در لندن" ، و پخش کننده نقش تهیه کننده پخش را بر عهده دارد. با ورود فیدهای زنده مختلف ، بازیکن باید تصمیم بگیرد که چه چیزی روی آنتن برود ، تصمیماتی بگیرد که به نمایش آسیب برساند یا به آن کمک کند-و به طور بالقوه خود بازیگران. بازی شامل مراقبت از ایمنی بازیگران و در عین حال اطمینان از سرگرم کننده بودن نمایش است.


Shepherd بازی های FMV مانند Night Trap ، Phantasmagoria و Double Switch را به عنوان الهام بخش ذکر کرده است ، چیزی که GHOSTS را منحصر به فرد می کند این است که یک بازی در زمان واقعی انجام می شود. فقط در ساعت 10 شب در منطقه زمانی محلی بازیکن قابل پخش است و باید در یک زمان تکمیل شود. اگر بازیکنان بازی را ترک کنند یا تعامل خود را متوقف کنند ، بازی به پایان می رسد و بازیگران از بین می روند.

تیم در نمایش داستانی "GHOSTS" در حال تحقیق درباره خانه ای جن زده است ، جایی که دیده شده است بانوی بلند ، که ظاهراً فقط یک افسانه شهری است. بانوی بلند توسط Trevor Henderson ، خالق Siren Head طراحی خواهد شد. از آنجا که GHOSTS به صورت زنده اجرا می شود ، بانوی بلند توسط جیم هنسون Creature Shop زنده می شود ، که دیدن آن هیجان انگیز خواهد بود.

مفهوم یک بازی ترسناک FMV در زمان واقعی بسیار جالب است ، اگرچه طرفداران باید منتظر محصول نهایی باشند تا ببینند آیا به خوبی اجرا شده است یا خیر ، با این حال Kickstarter بازی به "نسخه قابل قفل شدن در آن می توانید  پیشرفت خود را ذخیره کنید" اشاره کرده است ، قبل از ساعت 10 شب.

سازندگان پس از همکاری با استودیوی مستقل Visible Games و ناشر Limited Run Games برای زنده کردن ارواح ، به دنبال جمع آوری 227،000 دلار برای بازی در Kickstarter هستند. در زمان نگارش این مقاله ، حدود 46،000 دلار متعهد شده است و 29 روز دیگر باقی مانده است.

Ghosts تاریخ انتشار 22 فوریه 2022 را بر روی کنسول های پلی استیشن ، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی  قرار می دهد ، اما کمپین می گوید تاریخ انتشار بسته به نحوه جمع آوری کمک های مالی ممکن است تغییر کند.